Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 60 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Aemestelle Makelaars Amsterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 216 apartments in Amsterdam met 42–78 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 41e percentiel (-3.7% t.o.v. mediaan van € 8.571/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 1.025 |
|---|---|
| Dichtheid | 17661 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 527.000 deze listing -6% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 69% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363EG04
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Marcanti College — 0.18 km · 32 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Madelief kinderopvang — 0.39 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Dirk — 0.26 km · 38 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Frederik Hendrik — 0.52 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Matijn Roest — 0.52 km · 20 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Reade (JBI) — 1.6 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Busstation Elandsgracht — 0.82 km · 19 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Ikaria Park — 0.26 km · 149 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 106.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 60 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.200 per jaar (~€ 100/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.463 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1020 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~360 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 240 per jaar en 240 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nieuwpoortstraat 86 Bedrijventerrein Landlust | 61 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € 0 | |
| Wamberg 49 Buitenveldert-Zuidoost | 57 | B | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 5.000 | |
| Sloterkade 128 Legmeerpleinbuurt | 56 | C | € 495.000 |
+€ 5.040
1 stap(pen)
|
€ 500.040 | +€ 5.040 | |
| Marnixstraat 323 Marnixbuurt-Midden | 63 | C | € 495.000 |
+€ 5.670
1 stap(pen)
|
€ 500.670 | +€ 5.670 | |
| Uiterwaardenstraat 284 Scheldebuurt-Midden | 59 | D | € 495.000 |
+€ 9.440
2 stap(pen)
|
€ 504.440 | +€ 9.440 | |
| Schipluidenlaan 82 Schipluidenbuurt | 55 | A+ | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -10.000 | |
| Celebesstraat 58 Timorpleinbuurt-Zuid | 61 | B | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -10.000 | |
| Borneostraat 18 Timorpleinbuurt-Noord | 57 | C | € 500.000 |
+€ 5.130
1 stap(pen)
|
€ 505.130 | +€ 10.130 | |
| Tweede Atjehstraat 26 Timorpleinbuurt-Zuid | 59 | C | € 500.000 |
+€ 5.310
1 stap(pen)
|
€ 505.310 | +€ 10.310 | |
| Vespuccistraat 86 John Franklinbuurt | 58 | D | € 475.000 |
+€ 9.280
2 stap(pen)
|
€ 484.280 | € -10.720 | |
| Hertspieghelweg 70 Bosleeuw | 64 | C | € 475.000 |
+€ 5.760
1 stap(pen)
|
€ 480.760 | € -14.240 | |
| Staringstraat 10 Cremerbuurt-West | 55 | F | € 495.000 |
+€ 14.300
4 stap(pen)
|
€ 509.300 | +€ 14.300 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Nieuwpoortstraat 86 Bedrijventerrein Landlust | 61 | 2 | A | € 495.000 | € 8.115 |
| Uiterwaardenstraat 284 Scheldebuurt-Midden | 59 | 2 | D | € 495.000 | € 8.390 |
| Tweede Atjehstraat 26 Timorpleinbuurt-Zuid | 59 | 2 | C | € 500.000 | € 8.475 |
| Legmeerstraat 24 Legmeerpleinbuurt | 60 | 2 | C | € 525.000 | € 8.750 |
| J.H. Hisgenpad 305 Elzenhagen-Zuid | 58 | 2 | A++ | € 475.000 | € 8.190 |
| Van Oldenbarneveldtstraat 87 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost | 58 | 2 | E | € 525.000 | € 9.052 |
| Van Oldenbarneveldtstraat 78 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost | 62 | 2 | B | € 525.000 | € 8.468 |
| Katrijpstraat 170 Werengouw-Midden | 59 | 2 | A+++ | € 450.000 | € 7.627 |
| Kiefskamp 54 Gelderlandpleinbuurt | 59 | 2 | E | € 449.500 | € 7.619 |
| De Clercqstraat 7 Da Costabuurt-Noord | 63 | 2 | D | € 500.000 | € 7.937 |
| Meeuwenlaan 65 Vogelbuurt-Zuid | 59 | 2 | C | € 445.000 | € 7.542 |
| Kruysweerstraat 315 Amstelkwartier-Noord | 59 | 2 | A++++ | € 545.000 | € 9.237 |