Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 113 m² |
| Perceel | 161 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | DMN Vastgoed (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 46 houses in Westland met 79–146 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 17e percentiel (-13.4% t.o.v. mediaan van € 4.752/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Westland
| Inwoners | 2.640 |
|---|---|
| Dichtheid | 8048 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 385.000 deze listing +21% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 44% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17830404
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Kameleon — 0.15 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.57 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.34 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Het Oude Land — 0.38 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Depuis — 0.46 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Bistro De Herberg — 0.52 km · 13 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.220 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 100.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 113 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.260 per jaar (~€ 188/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.408 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1921 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~678 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 452 per jaar en 452 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Westland
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Meidoorn 25 Opstal | 121 | B | € 469.000 | +€ 0 | € 469.000 | +€ 4.000 | |
| Johannes Vermeerstraat 11 Zwartenhoek | 94 | C | € 450.000 |
+€ 8.460
1 stap(pen)
|
€ 458.460 | € -6.540 | |
| Naaldwijkseweg 324 Bedrijventerrein Teylingen | 117 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 10.000 | |
| Prins Hendrikstraat 18 Wateringen Noord en Ambachtshof | 114 | A | € 455.000 | +€ 0 | € 455.000 | € -10.000 | |
| Frankenthalerstraat 12 Kruisbroek | 86 | C | € 469.000 |
+€ 7.740
1 stap(pen)
|
€ 476.740 | +€ 11.740 | |
| Rossini 14 Naaldwijk Centrumgebied | 107 | C | € 467.500 |
+€ 9.630
1 stap(pen)
|
€ 477.130 | +€ 12.130 | |
| Rozemarijn 27 Kleine Geest en Molenwijk | 118 | C | € 470.000 |
+€ 10.620
1 stap(pen)
|
€ 480.620 | +€ 15.620 | |
| Andriessenlaan 16 Zandevelt | 117 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 30.000 | |
| Molenweg 65 Kleine Geest en Molenwijk | 88 | B | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 30.000 | |
| Kuyperstraat 15 Pijletuinen | 110 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 35.000 | |
| Dreeslaan 100 Pijletuinen | 108 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 35.000 | |
| De Colman 52 Plan Zuid | 123 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 35.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Naaldwijkseweg 324 Bedrijventerrein Teylingen | 117 | 5 | A | € 475.000 | € 4.060 |
| Rozemarijn 27 Kleine Geest en Molenwijk | 118 | 5 | C | € 470.000 | € 3.983 |
| Kuyperstraat 15 Pijletuinen | 110 | 5 | A | € 500.000 | € 4.545 |
| Andriessenlaan 16 Zandevelt | 117 | 5 | A | € 495.000 | € 4.231 |
| Rossini 14 Naaldwijk Centrumgebied | 107 | 5 | C | € 467.500 | € 4.369 |
| Dreeslaan 100 Pijletuinen | 108 | 5 | A | € 500.000 | € 4.630 |
| Verdilaan 108 Zwartenhoek | 113 | 5 | A | € 525.000 | € 4.646 |
| Meidoorn 25 Opstal | 121 | 5 | B | € 469.000 | € 3.876 |
| Vivaldi 21 Zwartenhoek | 105 | 5 | C | € 495.000 | € 4.714 |
| Larixlaan 26 Kleine Geest en Molenwijk | 116 | 5 | E | € 395.000 | € 3.405 |
| Hazelaarhof 2 Oudeland | 120 | 5 | C | € 515.000 | € 4.292 |
| Eikenlaan 51 Oudeland | 113 | 5 | A | € 545.000 | € 4.823 |