apartment · resale
van Naeltwijckstraat 26
2274PB Voorburg · Voorburg Noord noord · wijk Voorburg Noord · Leidschendam-Voorburg
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 73 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Mares Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 21 apartments in Leidschendam-Voorburg met 51–94 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 90e percentiel (+28.3% t.o.v. mediaan van € 4.643/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in van Naeltwijckstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| van Naeltwijckstraat 27 | 80 | E | € 350.000 | € 4.375 |
Buurt in cijfers — Leidschendam-Voorburg
| Inwoners | 3.205 |
|---|---|
| Dichtheid | 16043 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 348.000 deze listing +25% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 41% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19161101
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS De Parachute — 0.3 km · 30 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | G&W GezondheidsWinkel Ros — 0.84 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Punt Lakke — 0.13 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Vaste Burcht — 0.47 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | GGD Haaglanden — 2.97 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Den Haag Laan van NOI — 0.39 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Blend One — 0.08 km · 18 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.077 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 93.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 73 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.460 per jaar (~€ 122/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.199 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1241 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~438 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 292 per jaar en 292 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Leidschendam-Voorburg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| van Sevenbergestraat 73 Voorburg Noord noord | 73 | C | € 425.000 |
+€ 6.570
1 stap(pen)
|
€ 431.570 | € -3.430 | |
| Koningin Wilhelminalaan 312 Voorburg Noord zuid | 82 | D | € 415.000 |
+€ 13.120
2 stap(pen)
|
€ 428.120 | € -6.880 | |
| Dokter Van Ledestraat 25 Klein Plaspoelpolder | 92 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 15.000 | |
| Monseigneur van Steelaan 408 Voorburg Midden noord | 76 | C | € 369.000 |
+€ 6.840
1 stap(pen)
|
€ 375.840 | € -59.160 | |
| van Lodensteijnstraat 14 Voorburg Noord zuid | 81 | C | € 365.000 |
+€ 7.290
1 stap(pen)
|
€ 372.290 | € -62.710 | |
| van Naeltwijckstraat 27 Voorburg Noord noord | 80 | E | € 350.000 |
+€ 17.600
3 stap(pen)
|
€ 367.600 | € -67.400 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| van Sevenbergestraat 73 Voorburg Noord noord | 73 | 3 | C | € 425.000 | € 5.822 |
| Albert Verweystraat 94 Voorburg Midden midden | 69 | 4 | C | € 340.000 | € 4.928 |
| Koningin Wilhelminalaan 312 Voorburg Noord zuid | 82 | 4 | D | € 415.000 | € 5.061 |
| van Gaesbekestraat 57 Voorburg Noord noord | 72 | 4 | B | € 325.000 | € 4.514 |
| van Arembergelaan 141 Voorburg Noord noord | 72 | 4 | C | € 325.000 | € 4.514 |
| Monseigneur van Steelaan 408 Voorburg Midden noord | 76 | 3 | C | € 369.000 | € 4.855 |
| Scheltuslaan 213 Voorburg Midden noord | 70 | 4 | D | € 325.000 | € 4.643 |
| Bruijnings Ingenhoeslaan 372 Bovenveen noord | 68 | 4 | D | € 325.000 | € 4.779 |
| van Lodensteijnstraat 14 Voorburg Noord zuid | 81 | 3 | C | € 365.000 | € 4.506 |
| van Naeltwijckstraat 27 Voorburg Noord noord | 80 | 3 | E | € 350.000 | € 4.375 |
| van Leeuwenstraat 85 Bovenveen midden | 77 | 3 | C | € 325.000 | € 4.221 |
| Aart van der Leeuwkade 77 Voorburg Midden midden | 69 | 4 | C | € 285.000 | € 4.130 |