apartment · resale
Faas Wilkesstraat 471
1095MD Amsterdam · Sportheldenbuurt · wijk Zeeburgereiland/Bovendiep · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 77 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Mokum Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 283 apartments in Amsterdam met 53–100 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 23e percentiel (-20.0% t.o.v. mediaan van € 8.112/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 4.585 |
|---|---|
| Dichtheid | 15759 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 508.000 deze listing -2% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 73% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363MH02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Cburg college — 0.18 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.14 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Punt Zeeburgereiland — 0.21 km |
| Huisartsenpraktijk | SAG Gezondheidscentrum Sportheldenbuurt — 0.21 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 3.84 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 1.18 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Miko's — 0.16 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.387 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 104.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 77 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.078 per jaar (~€ 90/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.477 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~847 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~231 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pieter Oosterhuisstraat 77 Havenkwartier IJburg | 85 | A | € 475.000 |
+€ 6.800
1 stap(pen)
|
€ 481.800 | € -18.200 | |
| Admiraal De Ruijterweg 315 Erasmusparkbuurt-Oost | 69 | C | € 500.000 |
+€ 19.320
3 stap(pen)
|
€ 519.320 | +€ 19.320 | |
| Tuigerstraat 40 Terrasdorp | 77 | B | € 465.000 |
+€ 14.630
2 stap(pen)
|
€ 479.630 | € -20.370 | |
| Hasebroekstraat 3 Bellamybuurt-Zuid | 64 | B | € 465.000 |
+€ 12.160
2 stap(pen)
|
€ 477.160 | € -22.840 | |
| De Boelelaan 305 Gelderlandpleinbuurt | 85 | C | € 450.000 |
+€ 23.800
3 stap(pen)
|
€ 473.800 | € -26.200 | |
| Meerhuizenstraat 11 IJselbuurt-Oost | 69 | A | € 530.000 |
+€ 5.520
1 stap(pen)
|
€ 535.520 | +€ 35.520 | |
| Egidiusstraat 63 Erasmusparkbuurt-West | 70 | A | € 535.000 |
+€ 5.600
1 stap(pen)
|
€ 540.600 | +€ 40.600 | |
| Jacques Veltmanstraat 165 Jacques Veltmanbuurt | 86 | A | € 535.000 |
+€ 6.880
1 stap(pen)
|
€ 541.880 | +€ 41.880 | |
| Ladogameerhof 189 De Aker-West | 72 | A | € 450.000 |
+€ 5.760
1 stap(pen)
|
€ 455.760 | € -44.240 | |
| Johan van der Keukenstraat 16 Joris Ivenspleinbuurt | 86 | A+ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -50.000 | |
| Achterherengracht 17 Herensingelkwartier | 78 | C | € 425.000 |
+€ 21.840
3 stap(pen)
|
€ 446.840 | € -53.160 | |
| KNSM-laan 736 KNSM-eiland | 76 | A | € 550.000 |
+€ 6.080
1 stap(pen)
|
€ 556.080 | +€ 56.080 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Laagte Kadijk 148 Kadijken | 79 | 2 | A++ | € 599.000 | € 7.582 |
| Tuigerstraat 40 Terrasdorp | 77 | 3 | B | € 465.000 | € 6.039 |
| Meerhuizenstraat 11 IJselbuurt-Oost | 69 | 2 | A | € 530.000 | € 7.681 |
| KNSM-laan 736 KNSM-eiland | 76 | 3 | A | € 550.000 | € 7.237 |
| Sumatraplantsoen 25 Sumatraplantsoenbuurt | 75 | 3 | C | € 550.000 | € 7.333 |
| Arent Janszoon Ernststraat 234 Gelderlandpleinbuurt | 82 | 2 | A | € 595.000 | € 7.256 |
| Baarsjesweg 270 Paramariboplein e.o. | 73 | 3 | C | € 549.000 | € 7.521 |
| Tidorestraat 110 Sumatraplantsoenbuurt | 75 | 3 | A | € 570.000 | € 7.600 |
| Achterherengracht 17 Herensingelkwartier | 78 | 3 | C | € 425.000 | € 5.449 |
| P. Hans Frankfurthersingel 98 De Aker-Oost | 76 | 3 | B | € 425.000 | € 5.592 |
| Ladogameerhof 189 De Aker-West | 72 | 3 | A | € 450.000 | € 6.250 |
| Esplanade de Meer 273 Park de Meer | 82 | 3 | A | € 550.000 | € 6.707 |