apartment · resale
Generaal Pattonlaan 13
5623KA Eindhoven · Generalenbuurt · wijk Begijnenbroek · Eindhoven
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 83 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Debbie Mels Lommers Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 32 apartments in Eindhoven met 58–107 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 46e percentiel (-0.9% t.o.v. mediaan van € 4.861/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 5.545 |
|---|---|
| Dichtheid | 6784 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 329.000 deze listing +22% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 57% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07724310
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Parmant Florian — 0.39 km · 16 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Yasar Supermarket — 0.37 km · 19 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Rutten — 0.68 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Kraamzorg Homecare — 0.48 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Catharina Ziekenhuis — 0.77 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | WoensXL/ZH Catharina — 0.83 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Fu Kwei — 0.39 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.910 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 85.870 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 83 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.660 per jaar (~€ 138/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.048 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1411 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~498 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 332 per jaar en 332 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Winkelcentrum Woensel 20 Winkelcentrum | 90 | A | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | € -1.000 | |
| Dirigentplein 151 Tongelresche Akkers | 73 | A | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | € -1.000 | |
| St Wirostraat 20 Sintenbuurt | 71 | A | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € -15.000 | |
| Heezerweg 310 Nieuwe Erven | 94 | D | € 365.000 |
+€ 15.040
2 stap(pen)
|
€ 380.040 | € -19.960 | |
| Pisanostraat 18 Rapenland | 101 | E | € 400.000 |
+€ 22.220
3 stap(pen)
|
€ 422.220 | +€ 22.220 | |
| Judas Taddeusplein 33 Mensfort | 87 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -25.000 | |
| Kruisakker 68 Vlokhoven | 107 | D | € 409.000 |
+€ 17.120
2 stap(pen)
|
€ 426.120 | +€ 26.120 | |
| St Servaasweg 22 Tuindorp | 84 | B | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | +€ 35.000 | |
| Diekirchlaan 141 Winkelcentrum | 99 | A | € 437.500 | +€ 0 | € 437.500 | +€ 37.500 | |
| Karel de Grotelaan 273 Oude Spoorbaan | 73 | D | € 350.000 |
+€ 11.680
2 stap(pen)
|
€ 361.680 | € -38.320 | |
| Veldmaarschalk Montgomerylaan 332 Generalenbuurt | 74 | D | € 349.000 |
+€ 11.840
2 stap(pen)
|
€ 360.840 | € -39.160 | |
| Pisanostraat 420 Rapenland | 72 | C | € 350.000 |
+€ 6.480
1 stap(pen)
|
€ 356.480 | € -43.520 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Winkelcentrum Woensel 20 Winkelcentrum | 90 | 4 | A | € 399.000 | € 4.433 |
| Cognachof 3 Achtse Barrier-Gunterslaer | 77 | 4 | B | € 350.000 | € 4.545 |
| de Koppele 429 Vaartbroek | 86 | 4 | C | € 325.000 | € 3.779 |
| Nederlandplein 14 Woenselse Heide | 88 | 4 | C | € 335.000 | € 3.807 |
| St Servaasweg 22 Tuindorp | 84 | 3 | B | € 435.000 | € 5.179 |
| Judas Taddeusplein 33 Mensfort | 87 | 3 | B | € 375.000 | € 4.310 |
| Biesterweg 1 Bloemenplein | 83 | 3 | A | € 450.000 | € 5.422 |
| Veldmaarschalk Montgomerylaan 332 Generalenbuurt | 74 | 4 | D | € 349.000 | € 4.716 |
| Karel de Grotelaan 273 Oude Spoorbaan | 73 | 4 | D | € 350.000 | € 4.795 |
| Karel de Grotelaan 97 Oude Spoorbaan | 72 | 4 | B | € 350.000 | € 4.861 |
| Dr Willem Dreesstraat 30 Hemelrijken | 75 | 3 | B | € 345.000 | € 4.600 |
| Dirigentplein 151 Tongelresche Akkers | 73 | 3 | A | € 399.000 | € 5.466 |