house · resale
Wassenaarseweg 179
2596CR Den Haag · Uilennest · wijk Wijk 04 Benoordenhout · Den Haag
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 194 m² |
| Perceel | 155 m² |
| Kamers | 7 (5 slaap) |
| Energielabel | D |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Paaschen Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 48 houses in Den Haag met 135–252 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 29e percentiel (-10.0% t.o.v. mediaan van € 5.128/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 2.320 |
|---|---|
| Dichtheid | 7884 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 519.000 deze listing +72% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 21% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05180475
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Van Hoogstratenschool — 0.92 km · 20 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.78 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Francken — 0.78 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | ArtsEnZorg — 1.03 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | HMC Bronovo — 1.25 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Beatrixkwartier — 1.83 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Brasserie Le Quartier — 0.76 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.273 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 194.565 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel D en 194 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 6.208 per jaar (~€ 517/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.790 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~5432 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~2328 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 3.104 per jaar en 2910 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label D te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ananasstraat 138 Vruchtenbuurt | 150 | C | € 895.000 | +€ 0 | € 895.000 | € 0 | |
| Sportlaan 53 Vogelwijk | 155 | B | € 885.000 | +€ 0 | € 885.000 | € -10.000 | |
| Ernest Hemingwaypark 34 Kraayenstein en Vroondaal | 164 | A+ | € 865.000 | +€ 0 | € 865.000 | € -30.000 | |
| Bekerstraat 12 De Velden | 197 | A | € 850.000 | +€ 0 | € 850.000 | € -45.000 | |
| Laan van Meerdervoort 571 Bloemenbuurt-Oost | 210 | C | € 850.000 | +€ 0 | € 850.000 | € -45.000 | |
| Wingerd 115 Bosweide | 173 | A | € 979.000 | +€ 0 | € 979.000 | +€ 84.000 | |
| Marconistraat 26 Valkenboskwartier | 149 | C | € 777.000 | +€ 0 | € 777.000 | € -118.000 | |