house · resale
Robbekampen 1
6621DB Dreumel · Kern Dreumel · wijk Wijk 06 Dreumel · West Maas en Waal
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 107 m² |
| Perceel | 243 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Lorijn Makelaars o.g. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 11 houses in West Maas en Waal met 74–139 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 81e percentiel (+11.9% t.o.v. mediaan van € 3.885/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — West Maas en Waal
| Inwoners | 2.630 |
|---|---|
| Dichtheid | 2040 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 412.000 deze listing +13% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 31% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06680600
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Oversteek — 0.38 km |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.17 km |
| Apotheek | Alpega — 0.18 km |
| Ziekenhuis | Ziekenhuis Rivierenland — 4.76 km |
| Restaurant | Mama Mia — 0.17 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.220 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 98.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 107 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.712 per jaar (~€ 143/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.363 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1391 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~428 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in West Maas en Waal
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Christinestraat 7 Kern Beneden-Leeuwen | 124 | E | € 435.000 |
+€ 40.920
4 stap(pen)
|
€ 475.920 | +€ 10.920 | |
| Pastoor Jansstraat 25 Kern Beneden-Leeuwen | 112 | C | € 425.000 |
+€ 17.360
2 stap(pen)
|
€ 442.360 | € -22.640 | |
| Eijkhovenstraat 4 Kern Dreumel | 113 | A | € 439.000 | +€ 0 | € 439.000 | € -26.000 | |
| Viaductstraat 52 Kern Wamel | 98 | C | € 419.000 |
+€ 19.600
2 stap(pen)
|
€ 438.600 | € -26.400 | |
| Donkerbos 16 Buitengebied Alphen | 98 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -65.000 | |
| Meester van de Venstraat 32 Kern Maasbommel | 110 | C | € 360.000 |
+€ 22.000
2 stap(pen)
|
€ 382.000 | € -83.000 | |
| Greffelingsestraat 11 Kern Alphen | 83 | E | € 350.000 |
+€ 27.390
4 stap(pen)
|
€ 377.390 | € -87.610 |
Alle vergelijkbare woningen (8)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Pastoor Jansstraat 25 Kern Beneden-Leeuwen | 112 | 5 | C | € 425.000 | € 3.795 |
| Donkerbos 16 Buitengebied Alphen | 98 | 5 | A | € 400.000 | € 4.082 |
| Meester van de Venstraat 32 Kern Maasbommel | 110 | 5 | C | € 360.000 | € 3.273 |
| Eijkhovenstraat 4 Kern Dreumel | 113 | 4 | A | € 439.000 | € 3.885 |
| Viaductstraat 52 Kern Wamel | 98 | 4 | C | € 419.000 | € 4.276 |
| Christinestraat 7 Kern Beneden-Leeuwen | 124 | 5 | E | € 435.000 | € 3.508 |
| Greffelingsestraat 11 Kern Alphen | 83 | 4 | E | € 350.000 | € 4.217 |
| St. Josephstraat 4 Kern Beneden-Leeuwen | 135 | 6 | D | € 700.000 | € 5.185 |