apartment · resale
Zevenkampse Ring 378
3068HG Rotterdam · Zevenkamp · wijk Prins Alexander · Rotterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 79 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ooms Makelaars Capelle aan den IJssel (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 164 apartments in Rotterdam met 55–102 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 37e percentiel (-4.8% t.o.v. mediaan van € 4.985/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 15.870 |
|---|---|
| Dichtheid | 7550 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 299.000 deze listing +25% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 56% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991466
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.41 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Multimarkt Ambachtsplein — 0.08 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Zevenkamp — 0.2 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Charley Toorop — 0.92 km |
| Ziekenhuis | IJsselland Ziekenhuis — 3.06 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Ambachtsland — 0.01 km · 13 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 79.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 79 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.264 per jaar (~€ 105/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.895 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1027 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~316 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nieuwe Binnenweg 286 Middelland | 68 | C | € 369.500 |
+€ 10.540
2 stap(pen)
|
€ 380.040 | +€ 5.040 | |
| Schout Heynricstraat 50 Agniesebuurt | 67 | D | € 350.000 |
+€ 18.090
3 stap(pen)
|
€ 368.090 | € -6.910 | |
| Ruivenplantsoen 28 Oude Noorden | 67 | A | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | € -10.000 | |
| Mariniersweg 70 Stadsdriehoek | 73 | C | € 350.000 |
+€ 14.600
2 stap(pen)
|
€ 364.600 | € -10.400 | |
| Maaskade 136 Noordereiland | 76 | C | € 375.000 |
+€ 11.780
2 stap(pen)
|
€ 386.780 | +€ 11.780 | |
| West-Kruiskade 31 Oude Westen | 84 | A | € 389.000 | +€ 0 | € 389.000 | +€ 14.000 | |
| Donker Curtiusstraat 20 Bergpolder | 74 | D | € 370.000 |
+€ 19.980
3 stap(pen)
|
€ 389.980 | +€ 14.980 | |
| Mauritsplaats 122 Cool | 78 | A | € 360.000 | +€ 0 | € 360.000 | € -15.000 | |
| Schiekade 127 Provenierswijk | 79 | C | € 375.000 |
+€ 15.800
2 stap(pen)
|
€ 390.800 | +€ 15.800 | |
| Van der Sluysstraat 81 Provenierswijk | 79 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 20.000 | |
| Schilperoortstraat 47 Oud Charlois | 82 | E | € 325.000 |
+€ 27.060
4 stap(pen)
|
€ 352.060 | € -22.940 | |
| Rochussenstraat 231 Middelland | 82 | A | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | +€ 24.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Elektroweg 268 Hillegersberg Zuid | 79 | 3 | A | € 410.000 | € 5.190 |
| Rochussenstraat 231 Middelland | 82 | 3 | A | € 399.000 | € 4.866 |
| West-Kruiskade 31 Oude Westen | 84 | 3 | A | € 389.000 | € 4.631 |
| Gaffelstraat 56 Oude Westen | 74 | 3 | B | € 395.000 | € 5.338 |
| Schilperoortstraat 47 Oud Charlois | 82 | 3 | E | € 325.000 | € 3.963 |
| Zijl 1 Stadsdriehoek | 81 | 3 | D | € 430.000 | € 5.309 |
| Nolensstraat 79 Blijdorp | 73 | 3 | C | € 399.500 | € 5.473 |
| Hondiusstraat 10 Middelland | 74 | 3 | A | € 415.000 | € 5.608 |
| Scheepmakerskade 21 Stadsdriehoek | 75 | 3 | C | € 425.000 | € 5.667 |
| Beukelaarsstraat 80 Hillesluis | 86 | 3 | A | € 349.000 | € 4.058 |
| Schiekade 127 Provenierswijk | 79 | 2 | C | € 375.000 | € 4.747 |
| Honingerdijk 57 Struisenburg | 85 | 3 | A | € 425.000 | € 5.000 |