Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 106 m² |
| Perceel | 129 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Midden Nederland Makelaars B.V. - Barneveld (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 20 houses in Barneveld met 74–137 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 50e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 4.429/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Barneveld
| Inwoners | 5.150 |
|---|---|
| Dichtheid | 4217 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 3.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 458.000 deze listing +3% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 26% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 1.2 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02035414
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Amaliaschool — 0.35 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | DOL FIJN Kinderopvang — 0.32 km |
| Supermarkt | Jumbo Barneveld Buru — 1.07 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek De Burgt — 0.46 km |
| OV-station | Barneveld Centrum — 2.0 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.241 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 99.891 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 106 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.696 per jaar (~€ 141/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.382 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1378 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~424 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Barneveld
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brederostraat 10 De Lors | 103 | C | € 450.000 |
+€ 20.600
2 stap(pen)
|
€ 470.600 | +€ 1.100 | |
| Wethouder Rebellaan 45 De Vaarst | 108 | B | € 449.000 |
+€ 11.880
1 stap(pen)
|
€ 460.880 | € -8.620 | |
| Eekschillerslaan 3 De Maat | 104 | A+ | € 480.000 | +€ 0 | € 480.000 | +€ 10.500 | |
| Rembrandtstraat 78 De Wheem | 91 | G | € 450.000 |
+€ 36.400
6 stap(pen)
|
€ 486.400 | +€ 16.900 | |
| Wildenborg 45 Rootselaar-West | 129 | C | € 469.000 |
+€ 25.800
2 stap(pen)
|
€ 494.800 | +€ 25.300 | |
| Cannenburg 44 Rootselaar-West | 136 | B | € 489.000 |
+€ 14.960
1 stap(pen)
|
€ 503.960 | +€ 34.460 | |
| Van Effrinkstraat 10 De Steenkamp | 121 | D | € 475.000 |
+€ 32.670
3 stap(pen)
|
€ 507.670 | +€ 38.170 | |
| Tjaskerstraat 2 Kootwijkerbroek | 95 | C | € 500.000 |
+€ 19.000
2 stap(pen)
|
€ 519.000 | +€ 49.500 | |
| Leghornlaan 100 Veller | 127 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 55.500 | |
| Tulpenstraat 16 Oldenbarneveld | 130 | B | € 549.000 |
+€ 14.300
1 stap(pen)
|
€ 563.300 | +€ 93.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Eekschillerslaan 3 De Maat | 104 | 5 | A+ | € 480.000 | € 4.615 |
| Wethouder Rebellaan 45 De Vaarst | 108 | 5 | B | € 449.000 | € 4.157 |
| Brederostraat 10 De Lors | 103 | 5 | C | € 450.000 | € 4.369 |
| Schoutenstraat 58 Staatsliedenwijk | 117 | 6 | C | € 565.000 | € 4.829 |
| Tjaskerstraat 2 Kootwijkerbroek | 95 | 5 | C | € 500.000 | € 5.263 |
| Van Effrinkstraat 10 De Steenkamp | 121 | 5 | D | € 475.000 | € 3.926 |
| Rembrandtstraat 78 De Wheem | 91 | 5 | G | € 450.000 | € 4.945 |
| Leghornlaan 100 Veller | 127 | 5 | A | € 525.000 | € 4.134 |
| Wildenborg 45 Rootselaar-West | 129 | 5 | C | € 469.000 | € 3.636 |
| Tulpenstraat 16 Oldenbarneveld | 130 | 5 | B | € 549.000 | € 4.223 |
| Thorbeckelaan 108 Buitengebied Barneveld | 129 | 5 | C | € 579.000 | € 4.488 |
| Cannenburg 44 Rootselaar-West | 136 | 6 | B | € 489.000 | € 3.596 |