Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 173 m² |
| Perceel | 327 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Rianne de Wit Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 15 houses in Buren met 121–224 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 26e percentiel (-8.6% t.o.v. mediaan van € 4.585/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Buren
| Inwoners | 1.630 |
|---|---|
| Dichtheid | 119 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 511.000 deze listing +42% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 25% |
| Afstand basisschool | 1.4 km |
| Afstand supermarkt | 1.4 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02140508
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.82 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.76 km |
| Huisartsenpraktijk | Praktijk Engelsch Hof — 0.67 km |
| Restaurant | Eleny's — 0.75 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.461 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 148.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 173 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.730 per jaar (~€ 144/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.605 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1211 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~173 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Buren
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zoetzandselaan 2 Beusichem | 135 | C | € 619.000 |
+€ 67.500
5 stap(pen)
|
€ 686.500 | € -38.500 | |
| Gelderse Singel 52 Verspreide huizen Aalst Leutes polder Aalst | 123 | A | € 615.000 |
+€ 36.900
3 stap(pen)
|
€ 651.900 | € -73.100 | |
| Watersnip 4 Verspreide huizen Maurik | 176 | A | € 595.000 |
+€ 52.800
3 stap(pen)
|
€ 647.800 | € -77.200 | |
| Elstar 12 Verspreide huizen Buren | 149 | A+ | € 597.500 |
+€ 32.780
2 stap(pen)
|
€ 630.280 | € -94.720 | |
| Tielsestraat 64 Verspreide huizen Maurik | 167 | E | € 725.000 |
+€ 105.210
7 stap(pen)
|
€ 830.210 | +€ 105.210 | |
| Achterstraat 19 Asch | 219 | F | € 695.000 |
+€ 146.730
8 stap(pen)
|
€ 841.730 | +€ 116.730 |
Alle vergelijkbare woningen (11)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Watersnip 4 Verspreide huizen Maurik | 176 | 5 | A | € 595.000 | € 3.381 |
| Tielsestraat 64 Verspreide huizen Maurik | 167 | 4 | E | € 725.000 | € 4.341 |
| Kerkstraat 18 Ommeren met Den Eng | 162 | 5 | C | € 848.000 | € 5.235 |
| Elstar 12 Verspreide huizen Buren | 149 | 5 | A+ | € 597.500 | € 4.010 |
| Zoelensestraatje 5 Verspreide huizen ten oosten van kanaal | 172 | 4 | D | € 995.000 | € 5.785 |
| Zoetzandselaan 2 Beusichem | 135 | 5 | C | € 619.000 | € 4.585 |
| Achterstraat 19 Asch | 219 | 5 | F | € 695.000 | € 3.174 |
| Gruttostraat 22 Maurik | 130 | 5 | A | € 498.000 | € 3.831 |
| Gelderse Singel 52 Verspreide huizen Aalst Leutes polder Aalst | 123 | 4 | A | € 615.000 | € 5.000 |
| Aalsdijk 8 Verspreide huizen Asch | 219 | 5 | D | € 1.150.000 | € 5.251 |
| Retsestraat 14 Verspreide huizen Zoelen | 157 | 4 | A++++ | € 2.150.000 | € 13.694 |