Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 99 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Dutch Brickx Real Estate Amsterdam e.o. (MZV) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 32 apartments in Haarlem met 69–128 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 40e percentiel (-1.7% t.o.v. mediaan van € 6.164/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlem
| Inwoners | 3.390 |
|---|---|
| Dichtheid | 14043 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 542.000 deze listing +11% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 49% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03920105
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Peppelaar — 0.33 km · 26 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Eden — 0.53 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Jumbo — 0.28 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Centraal Apotheek — 0.42 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Naarden — 0.14 km · 19 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Zuid — 2.08 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Haarlem, Station — 1.12 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Pumpkin — 0.03 km · 131 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.864 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 128.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 99 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.584 per jaar (~€ 132/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.996 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1287 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~396 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anthony Roodvoetsstraat 57 Geleerdenbuurt | 90 | A+++ | € 585.000 | +€ 0 | € 585.000 | € -15.000 | |
| Gedempte Voldersgracht 4 Vijfhoek | 106 | A+ | € 645.000 | +€ 0 | € 645.000 | +€ 45.000 | |
| Teding van Berkhoutstraat 104 Van Zeggelenbuurt | 87 | B | € 525.000 |
+€ 9.570
1 stap(pen)
|
€ 534.570 | € -65.430 | |
| Schermerstraat 17 Hasselaersbuurt | 106 | B | € 665.000 |
+€ 11.660
1 stap(pen)
|
€ 676.660 | +€ 76.660 | |
| Jan Nieuwenhuijzenstraat 25 Leidsebuurt-oost | 93 | D | € 495.000 |
+€ 25.110
3 stap(pen)
|
€ 520.110 | € -79.890 | |
| Dutrystraat 32 Burgemeesterskwartier | 92 | C | € 495.000 |
+€ 18.400
2 stap(pen)
|
€ 513.400 | € -86.600 | |
| Spijkerboorweg 357 Spijkerboorbuurt | 78 | A+++ | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | € -100.000 | |
| Kleine Houtstraat 39 Binnenstad | 95 | E | € 450.000 |
+€ 31.350
4 stap(pen)
|
€ 481.350 | € -118.650 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Schermerstraat 17 Hasselaersbuurt | 106 | 5 | B | € 665.000 | € 6.274 |
| Gedempte Voldersgracht 4 Vijfhoek | 106 | 4 | A+ | € 645.000 | € 6.085 |
| Anthony Roodvoetsstraat 57 Geleerdenbuurt | 90 | 4 | A+++ | € 585.000 | € 6.500 |
| Jan Nieuwenhuijzenstraat 25 Leidsebuurt-oost | 93 | 4 | D | € 495.000 | € 5.323 |
| Dutrystraat 32 Burgemeesterskwartier | 92 | 4 | C | € 495.000 | € 5.380 |
| Sparrenstraat 30 Kweektuinbuurt | 89 | 5 | C | € 450.000 | € 5.056 |
| Sandenburg 109 De Burgen | 106 | 5 | D | € 425.000 | € 4.009 |
| Kleine Houtstraat 39 Binnenstad | 95 | 4 | E | € 450.000 | € 4.737 |
| Teding van Berkhoutstraat 104 Van Zeggelenbuurt | 87 | 4 | B | € 525.000 | € 6.034 |
| Charta 77-Vaart 57 Zuiderpolder-noord | 89 | 4 | A | € 450.000 | € 5.056 |
| Teding van Berkhoutstraat 73 Cremerbuurt | 87 | 5 | unknown | € 375.000 | € 4.310 |
| Spaarne 67 Burgwal | 117 | 5 | C | € 800.000 | € 6.838 |