apartment · resale
Jan Bernardusstraat 23
1091TS Amsterdam · Weesperzijde-Midden/Zuid · wijk Weesperzijde · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 34 m² |
| Kamers | 1 (1 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | PUUR* Makelaars Amsterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 41 apartments in Amsterdam met 23–44 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 82e percentiel (+13.4% t.o.v. mediaan van € 9.722/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.240 |
|---|---|
| Dichtheid | 17559 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 629.000 deze listing -40% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 62% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363MB02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Cygnus Gymnasium — 0.28 km · 41 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Het Elfenbankje — 0.79 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.37 km · 42 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Transvaal Alphega-apotheek — 0.5 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Vrolikstraat — 0.33 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 0.66 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Wibautstraat — 0.22 km · 21 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Benji's — 0.04 km · 101 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 80.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 34 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 680 per jaar (~€ 57/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.847 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~578 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~204 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 136 per jaar en 136 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Buitenzagerij 11 IJplein e.o. | 43 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € 0 | |
| Fagelstraat 57 Frederik Hendrikbuurt-Noord | 35 | C | € 375.000 |
+€ 3.150
1 stap(pen)
|
€ 378.150 | +€ 3.150 | |
| Westerkade 10 Zaagpoortbuurt | 42 | C | € 375.000 |
+€ 3.780
1 stap(pen)
|
€ 378.780 | +€ 3.780 | |
| Fagelstraat 68 Frederik Hendrikbuurt-Noord | 40 | D | € 375.000 |
+€ 6.400
2 stap(pen)
|
€ 381.400 | +€ 6.400 | |
| Molukkenstraat 90 Timorpleinbuurt-Zuid | 39 | C | € 365.000 |
+€ 3.510
1 stap(pen)
|
€ 368.510 | € -6.490 | |
| Albert Cuypstraat 99 Sarphatiparkbuurt | 40 | C | € 385.000 |
+€ 3.600
1 stap(pen)
|
€ 388.600 | +€ 13.600 | |
+€ 3.600
1 stap(pen)
|
€ 388.600 | +€ 13.600 | |
| Rie Mastenbroekstraat 17 Sportheldenbuurt | 39 | A | € 359.000 | +€ 0 | € 359.000 | € -16.000 | |
| Eerste Helmersstraat 147 WG-terrein | 37 | C | € 389.000 |
+€ 3.330
1 stap(pen)
|
€ 392.330 | +€ 17.330 | |
| Van Nijenrodeweg 534 Buitenveldert-Zuid-Midden | 33 | C | € 350.000 |
+€ 2.970
1 stap(pen)
|
€ 352.970 | € -22.030 | |
| Da Costastraat 65 Da Costabuurt-Noord | 40 | B | € 352.000 | +€ 0 | € 352.000 | € -23.000 | |
| Transvaalstraat 13 Transvaalbuurt-Oost | 38 | C | € 395.000 |
+€ 3.420
1 stap(pen)
|
€ 398.420 | +€ 23.420 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Fagelstraat 57 Frederik Hendrikbuurt-Noord | 35 | 1 | C | € 375.000 | € 10.714 |
| Van Boetzelaerstraat 73 Westerstaatsman | 33 | 1 | C | € 325.000 | € 9.848 |
| Van Nijenrodeweg 534 Buitenveldert-Zuid-Midden | 33 | 2 | C | € 350.000 | € 10.606 |
| Van Nijenrodeweg 102 Buitenveldert-Zuidoost | 33 | 2 | A | € 345.000 | € 10.455 |
| Van Nijenrodeweg 278 Buitenveldert-Zuid-Midden | 34 | 2 | A | € 325.000 | € 9.559 |
| Van Bossestraat 17 Westerstaatsman | 34 | 2 | E | € 325.000 | € 9.559 |
| Eerste Helmersstraat 147 WG-terrein | 37 | 2 | C | € 389.000 | € 10.514 |
| Quellijnstraat 150 Gerard Doubuurt | 37 | 2 | E | € 400.000 | € 10.811 |
| Nassaukade 15 De Wittenbuurt-Noord | 31 | 2 | A | € 350.000 | € 11.290 |
| Keizersgracht 159 Leliegracht e.o. | 32 | 2 | unknown | € 435.000 | € 13.594 |
| Blankenstraat 137 Czaar Peterbuurt | 37 | 2 | A | € 340.000 | € 9.189 |
| Gerard Doustraat 93 Gerard Doubuurt | 31 | 2 | G | € 335.000 | € 10.806 |