Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 118 m² |
| Perceel | 153 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Huisadviseur (MZV) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 71 houses in Tilburg met 82–153 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 52e percentiel (+2.3% t.o.v. mediaan van € 3.935/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Tilburg
| Inwoners | 1.660 |
|---|---|
| Dichtheid | 9480 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 282.000 deze listing +68% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 52% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08552601
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Stappen — 0.38 km · 16 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Tam Food Impex — 0.12 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.41 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk de Nijs & van Heugten — 0.34 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | ETZ TweeSteden ziekenhuis — 2.6 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Tilburg — 0.71 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Hayai Sushi — 0.09 km · 64 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 118 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.888 per jaar (~€ 157/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.425 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1534 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~472 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Tilburg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Veestraat 139 Trouwlaan | 115 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € 0 | |
| Prins Bernhardstraat 19 Eikenbosch | 119 | C | € 447.000 |
+€ 23.800
2 stap(pen)
|
€ 470.800 | € -4.200 | |
| Brahmsstraat 108 Heikant Zuid-Oost | 133 | B | € 465.000 |
+€ 14.630
1 stap(pen)
|
€ 479.630 | +€ 4.630 | |
| Sumatrastraat 24 Loven Noord | 129 | E | € 439.000 |
+€ 42.570
4 stap(pen)
|
€ 481.570 | +€ 6.570 | |
| Doesburgstraat 47 Huibeven Midden | 120 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | +€ 10.000 | |
| Metslawierstraat 67 Leeuwerik Zuid | 133 | A | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | € -10.000 | |
| Akkerstraat 112 Sint Anna Noord | 108 | B | € 445.000 |
+€ 11.880
1 stap(pen)
|
€ 456.880 | € -18.120 | |
| Sint Pieterspark 13 Sint Pieterspark | 120 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 25.000 | |
| Linge 57 De Blaak Noord-Oost | 117 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 25.000 | |
| Bredaseweg 133 Bomenbuurt Midden | 133 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 25.000 | |
| Hart van Brabantlaan 127 VGL-terrein | 123 | D | € 415.000 |
+€ 33.210
3 stap(pen)
|
€ 448.210 | € -26.790 | |
| Bredaseweg 192 Sint Anna Noord | 101 | B | € 435.000 |
+€ 11.110
1 stap(pen)
|
€ 446.110 | € -28.890 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Prins Bernhardstraat 19 Eikenbosch | 119 | 5 | C | € 447.000 | € 3.756 |
| Sint Pieterspark 13 Sint Pieterspark | 120 | 5 | A | € 500.000 | € 4.167 |
| Mastenbroekstraat 5 Leeuwerik Zuid | 117 | 5 | A+ | € 440.000 | € 3.761 |
| Regge 59 De Blaak Noord-Oost | 111 | 5 | C | € 525.000 | € 4.730 |
| Wandelboslaan 95 Luchthavenbuurt Oost | 108 | 5 | B | € 425.000 | € 3.935 |
| Sumatrastraat 24 Loven Noord | 129 | 5 | E | € 439.000 | € 3.403 |
| Doesburgstraat 47 Huibeven Midden | 120 | 4 | A | € 485.000 | € 4.042 |
| Veestraat 139 Trouwlaan | 115 | 4 | A | € 475.000 | € 4.130 |
| Linge 57 De Blaak Noord-Oost | 117 | 6 | A | € 500.000 | € 4.274 |
| Elandsgang 9 Jagersbuurt Oost | 126 | 5 | B | € 395.000 | € 3.135 |
| Bernard Leenestraat 96 Stappegoor Zuid | 116 | 6 | A+++ | € 525.000 | € 4.526 |
| Weteringlaan 176 De Blaak Zuid-West | 112 | 4 | C | € 519.000 | € 4.634 |