Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 253 m² |
| Perceel | 987 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | KOEN Makelaar Ede (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 13 houses in Ede met 177–328 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 92e percentiel (+49.6% t.o.v. mediaan van € 4.557/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Ede
| Inwoners | 1.825 |
|---|---|
| Dichtheid | 3202 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 494.000 deze listing +249% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 17% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02280103
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Calluna — 0.37 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Duimelotje — 0.77 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.83 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Edese apotheek — 0.88 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisarts Hartfeld - Faber — 0.59 km |
| Ziekenhuis | Ziekenhuis Gelderse Vallei — 3.44 km |
| OV-station | Ede Centrum — 0.92 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Catcher Restobar — 0.65 km · 44 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 8.235 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 366.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 253 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.530 per jaar (~€ 211/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 8.446 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1771 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~253 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Ede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
Geen vergelijkbare woningen binnen ±20% effectieve prijs in deze gemeente.
Probeer een grotere zoekradius zodra er meer data is.
Alle vergelijkbare woningen (7)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Stationsweg 107 Stationsbuurt | 194 | 7 | F | € 985.000 | € 5.077 |
| Binnenhof 12 De Hoven | 212 | 7 | A | € 785.000 | € 3.703 |
| Van Rouwenoortstraat 10 Boekelo | 196 | 6 | D | € 795.000 | € 4.056 |
| Burgemeester Prinslaan 15 Burgemeestersbuurt | 181 | 6 | C | € 995.000 | € 5.497 |
| Drafveld 9 Veluwse Poort | 188 | 5 | A++ | € 850.000 | € 4.521 |
| Swammerdamlaan 18 De Laar | 190 | 7 | D | € 775.000 | € 4.079 |
| Wilhelminalaan 17 Bennekom-Zuidoost | 178 | 6 | D | € 665.000 | € 3.736 |