apartment · resale
Kastanjesingel 69
3053HG Rotterdam · Schiebroek · wijk Hillegersberg-Schiebroek · Rotterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 104 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Spindler Makelaars lid NVM (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 155 apartments in Rotterdam met 72–135 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 40e percentiel (-5.5% t.o.v. mediaan van € 4.731/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 17.065 |
|---|---|
| Dichtheid | 3537 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 376.000 deze listing +24% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 61% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990660
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Isra — 0.2 km · 24 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Het Ritme — 0.79 km |
| Supermarkt | PLUS Tom Vlig — 0.07 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Kostense — 0.28 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum Schiebroek — 0.37 km |
| Ziekenhuis | Franciscus Gasthuis — 1.93 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Meijersplein / Airport — 0.71 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Pizzabakkers — 0.17 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.220 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 100.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 104 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.080 per jaar (~€ 173/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.393 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1768 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~624 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 416 per jaar en 416 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Schieweg 184 Bergpolder | 101 | D | € 450.000 |
+€ 16.160
2 stap(pen)
|
€ 466.160 | +€ 1.160 | |
| Boulevard 5 Rozenburg | 95 | B | € 459.000 | +€ 0 | € 459.000 | € -6.000 | |
| Kapelstraat 109 Delfshaven | 98 | C | € 449.000 |
+€ 8.820
1 stap(pen)
|
€ 457.820 | € -7.180 | |
| Aelbrechtskade 183 Nieuwe Westen | 112 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 10.000 | |
| Voorburgstraat 274 Liskwartier | 99 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 10.000 | |
| Gordelweg 192 Bergpolder | 102 | C | € 469.000 |
+€ 9.180
1 stap(pen)
|
€ 478.180 | +€ 13.180 | |
| Gordelweg 124 Bergpolder | 97 | B | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -15.000 | |
| Prins Hendrikkade 128 Noordereiland | 108 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -15.000 | |
| Banierstraat 33 Agniesebuurt | 91 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -15.000 | |
| Bentinckplein 77 Blijdorp | 113 | E | € 425.000 |
+€ 24.860
3 stap(pen)
|
€ 449.860 | € -15.140 | |
| Spangesekade 50 Spangen | 100 | A+ | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | € -20.000 | |
| Walenburgerweg 103 Blijdorp | 93 | A | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | € -20.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Gordelweg 192 Bergpolder | 102 | 4 | C | € 469.000 | € 4.598 |
| Nobelstraat 93 Blijdorp | 101 | 4 | C | € 479.000 | € 4.743 |
| Duizendschoonstraat 22 Hillegersberg Zuid | 102 | 4 | D | € 500.000 | € 4.902 |
| Brielselaan 20 Tarwewijk | 108 | 4 | A+ | € 495.000 | € 4.583 |
| Baljuwplein 62 Provenierswijk | 99 | 4 | D | € 499.500 | € 5.045 |
| Jacob van Akenstraat 132 Het Lage Land | 100 | 4 | E | € 419.000 | € 4.190 |
| Cannemanstraat 117 Kleinpolder | 108 | 4 | A | € 414.500 | € 3.838 |
| Gordelweg 124 Bergpolder | 97 | 4 | B | € 450.000 | € 4.639 |
| Aelbrechtskade 183 Nieuwe Westen | 112 | 4 | A | € 475.000 | € 4.241 |
| De Savornin Lohmanlaan 99 Bergpolder | 113 | 4 | C | € 500.000 | € 4.425 |
| Boezemkade 327 Rubroek | 101 | 4 | A | € 549.000 | € 5.436 |
| Bentinckplein 77 Blijdorp | 113 | 4 | E | € 425.000 | € 3.761 |