apartment · resale
President Kennedylaan 238
1079NV Amsterdam · Scheldebuurt-West · wijk Scheldebuurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 71 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ramón Mossel Makelaardij o.g. B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 268 apartments in Amsterdam met 49–92 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 94e percentiel (+23.8% t.o.v. mediaan van € 8.250/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in President Kennedylaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| President Kennedylaan 122 | 65 | C | € 479.000 | € 7.369 |
| President Kennedylaan 270 | 85 | C | € 725.000 | € 8.529 |
| President Kennedylaan 88 | 74 | E | € 695.000 | € 9.392 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 4.390 |
|---|---|
| Dichtheid | 17445 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 667.000 deze listing +9% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 68% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.2 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363KK02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Luzac Lyceum — 0.1 km · 33 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | CompaNanny — 0.0 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Dirk — 0.26 km · 21 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Rivieren Apotheek — 0.2 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Scheldesraat — 0.65 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 2.31 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Europaplein — 0.25 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Uitsmijter — 0.19 km · 67 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.461 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 155.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 71 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.136 per jaar (~€ 95/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.556 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~923 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~284 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amsteldijk 64 Willibrordusbuurt | 72 | A | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | € 0 | |
| President Kennedylaan 88 Rijnbuurt-Oost | 74 | E | € 695.000 |
+€ 24.420
4 stap(pen)
|
€ 719.420 | € -5.580 | |
| Gerard Doustraat 170 Sarphatiparkbuurt | 65 | C | € 700.000 |
+€ 13.000
2 stap(pen)
|
€ 713.000 | € -12.000 | |
| Willemsparkweg 213 Cornelis Schuytbuurt | 66 | C | € 725.000 |
+€ 13.200
2 stap(pen)
|
€ 738.200 | +€ 13.200 | |
| Biesboschstraat 54 Scheldebuurt-Midden | 78 | C | € 695.000 |
+€ 15.600
2 stap(pen)
|
€ 710.600 | € -14.400 | |
| Admiraal De Ruijterweg 47 Kortenaerkwartier | 75 | C | € 695.000 |
+€ 15.000
2 stap(pen)
|
€ 710.000 | € -15.000 | |
| Staringstraat 9 Cremerbuurt-West | 78 | A | € 740.000 | +€ 0 | € 740.000 | +€ 15.000 | |
| Biesboschstraat 48 Scheldebuurt-Midden | 76 | C | € 725.000 |
+€ 15.200
2 stap(pen)
|
€ 740.200 | +€ 15.200 | |
| Van Kinsbergenstraat 94 Filips van Almondekwartier | 73 | A+ | € 700.000 | +€ 0 | € 700.000 | € -25.000 | |
| Nassaukade 318 Da Costabuurt-Noord | 79 | A | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | € -30.000 | |
| Amstelveenseweg 56 Schinkelbuurt-Noord | 77 | B | € 750.000 |
+€ 8.470
1 stap(pen)
|
€ 758.470 | +€ 33.470 | |
| Hunzestraat 122 Rijnbuurt-Midden | 79 | C | € 675.000 |
+€ 15.800
2 stap(pen)
|
€ 690.800 | € -34.200 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Van Kinsbergenstraat 94 Filips van Almondekwartier | 73 | 3 | A+ | € 700.000 | € 9.589 |
| President Kennedylaan 88 Rijnbuurt-Oost | 74 | 3 | E | € 695.000 | € 9.392 |
| mt. Lincolnweg 62 NDSM terrein | 73 | 3 | A+++ | € 650.000 | € 8.904 |
| Admiraal De Ruijterweg 47 Kortenaerkwartier | 75 | 3 | C | € 695.000 | € 9.267 |
| Tweede Atjehstraat 39 Timorpleinbuurt-Zuid | 74 | 3 | A | € 650.000 | € 8.784 |
| Eerste Oosterparkstraat 97 Weesperzijde-Noord | 74 | 3 | C | € 650.000 | € 8.784 |
| NDSM-straat 85 NDSM terrein | 72 | 3 | A++ | € 630.000 | € 8.750 |
| Dijkmeerlaan 32 Weespertrekvaart | 67 | 3 | A++ | € 665.000 | € 9.925 |
| Biesboschstraat 48 Scheldebuurt-Midden | 76 | 3 | C | € 725.000 | € 9.539 |
| Willemsparkweg 213 Cornelis Schuytbuurt | 66 | 3 | C | € 725.000 | € 10.985 |
| Pienemanstraat 34 Cornelis Troostbuurt | 76 | 3 | A | € 675.000 | € 8.882 |
| Karel du Jardinstraat 14 Lizzy Ansinghbuurt | 76 | 3 | B | € 675.000 | € 8.882 |