house · resale
Sara Burgerhartsingel 201
3813NH Amersfoort · Queekhoven e.o. · wijk Schothorst-Noord · Amersfoort
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 108 m² |
| Perceel | 120 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Ruiter Makelaarshuis BV (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 48 houses in Amersfoort met 75–140 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 33e percentiel (-6.6% t.o.v. mediaan van € 4.806/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amersfoort
| Inwoners | 2.160 |
|---|---|
| Dichtheid | 7228 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 374.000 deze listing +30% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 48% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03070903
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Parkschool — 0.16 km · 30 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.38 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Zielhorst — 1.14 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Sagenhoek — 0.57 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Meander Medisch Centrum Amersfoort — 1.85 km |
| OV-station | Amersfoort Schothorst — 0.56 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Ling Fa — 0.42 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.315 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 103.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 108 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.728 per jaar (~€ 144/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.459 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1404 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~432 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Amersfoort
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Van Doesburgstraat 31 Architectenbuurt-West | 92 | A+++ | € 489.000 | +€ 0 | € 489.000 | +€ 4.000 | |
| I.K. Brunelerf 20 Architectenbuurt-Oost | 109 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -10.000 | |
| Straat van Corsica 145 De Bron-Noord | 110 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 10.000 | |
| Kattenbroekerpoort 4 Stadskwartier | 117 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 10.000 | |
| Illegaliteitsweg 32 Rustenburg-Noord | 125 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 10.000 | |
| Kolkrijst 3 Bieshaar-Noord | 107 | C | € 450.000 |
+€ 21.400
2 stap(pen)
|
€ 471.400 | € -13.600 | |
| De Boskamp 106 Bieshaar-Noord | 117 | C | € 445.000 |
+€ 23.400
2 stap(pen)
|
€ 468.400 | € -16.600 | |
| Geallieerdenstraat 17 Rustenburg-Noord | 87 | C | € 450.000 |
+€ 17.400
2 stap(pen)
|
€ 467.400 | € -17.600 | |
| Muldersstraat 7 Rustenburg-Zuid | 107 | B | € 450.000 |
+€ 11.770
1 stap(pen)
|
€ 461.770 | € -23.230 | |
| Tenorplaats 5 Schuilenburg-Noord | 125 | B | € 495.000 |
+€ 13.750
1 stap(pen)
|
€ 508.750 | +€ 23.750 | |
| Geallieerdenstraat 39 Rustenburg-Noord | 88 | B | € 500.000 |
+€ 9.680
1 stap(pen)
|
€ 509.680 | +€ 24.680 | |
| Grebbestraat 6 Rivierenbuurt-Oost | 84 | D | € 489.000 |
+€ 22.680
3 stap(pen)
|
€ 511.680 | +€ 26.680 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| I.K. Brunelerf 20 Architectenbuurt-Oost | 109 | 5 | A | € 475.000 | € 4.358 |
| Straat van Corsica 145 De Bron-Noord | 110 | 5 | A | € 495.000 | € 4.500 |
| Rodderikweg 7 Queekhoven e.o. | 108 | 5 | A | € 519.000 | € 4.806 |
| Kolkrijst 3 Bieshaar-Noord | 107 | 5 | C | € 450.000 | € 4.206 |
| Elsenburg 11 Camera Obscurastraat e.o. | 111 | 5 | B | € 519.000 | € 4.676 |
| Kruiskamp 70 Kruiskamp-Noord | 100 | 5 | C | € 499.000 | € 4.990 |
| De Boskamp 106 Bieshaar-Noord | 117 | 5 | C | € 445.000 | € 3.803 |
| Lage Geeren 26 De Brinken | 118 | 5 | A | € 515.000 | € 4.364 |
| De Vergulde Pauw 23 Stadskwartier | 119 | 5 | B | € 500.000 | € 4.202 |
| Muldersstraat 7 Rustenburg-Zuid | 107 | 4 | B | € 450.000 | € 4.206 |
| Queekhoven 43 Queekhoven e.o. | 119 | 5 | A | € 525.000 | € 4.412 |
| Sikkelkruid 14 Kruidenbuurt | 103 | 4 | A | € 525.000 | € 5.097 |