apartment · resale
Van Spilbergenstraat 81
1057RA Amsterdam · Orteliusbuurt-Zuid · wijk Hoofdweg e.o. · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 49 m² |
| Kamers | 3 (1 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ouwehand v/d Meijden Makelaars B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 149 apartments in Amsterdam met 34–63 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 24e percentiel (-8.6% t.o.v. mediaan van € 8.818/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Van Spilbergenstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Van Spilbergenstraat 14 | 52 | B | € 450.000 | € 8.654 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 1.850 |
|---|---|
| Dichtheid | 24069 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 451.000 deze listing -12% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 72% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363EM03
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Visserschool — 0.27 km · 31 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | CompaNanny — 0.78 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Supermarkt Toubkal — 0.19 km · 28 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Mediq Apotheek Wester — 0.19 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Fijnhout — 0.7 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Reade (JBI) — 0.78 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Postjesweg — 1.22 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Bartack — 0.12 km · 80 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.886 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 85.870 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 49 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.225 per jaar (~€ 102/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.988 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1078 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~441 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 441 per jaar en 441 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| De Kempenaerstraat 72 Buyskade e.o. | 50 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € 0 | |
| Van Houweningenstraat 72 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost | 45 | D | € 395.000 |
+€ 3.150
1 stap(pen)
|
€ 398.150 | +€ 3.150 | |
| Baarsjesweg 271 Paramariboplein e.o. | 49 | C | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 5.000 | |
| Albert Luthulistraat 23 Transvaalbuurt-West | 49 | C | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 5.000 | |
| Van Hogendorpstraat 92 Fannius Scholtenbuurt | 44 | C | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 5.000 | |
| Bolestein 496 Buitenveldert-Zuidwest | 45 | C | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 5.000 | |
| Fort Ronduitstraat 19 Vechtrijk | 47 | A+++ | € 389.000 | +€ 0 | € 389.000 | € -6.000 | |
| Kinkerstraat 278 Bellamybuurt-Zuid | 45 | D | € 385.000 |
+€ 3.150
1 stap(pen)
|
€ 388.150 | € -6.850 | |
| Werfkade 83 NDSM terrein | 47 | A++ | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € -10.000 | |
| Blancefloorstraat 13 Erasmusparkbuurt-West | 55 | G | € 395.000 |
+€ 11.000
4 stap(pen)
|
€ 406.000 | +€ 11.000 | |
| Doggersbankstraat 34 Gibraltarbuurt | 51 | E | € 400.000 |
+€ 6.630
2 stap(pen)
|
€ 406.630 | +€ 11.630 | |
| Solebaystraat 82 Gibraltarbuurt | 44 | E | € 375.000 |
+€ 5.720
2 stap(pen)
|
€ 380.720 | € -14.280 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Makassarstraat 38 Makassarpleinbuurt | 47 | 3 | D | € 435.000 | € 9.255 |
| Djambistraat 23 Timorpleinbuurt-Noord | 46 | 3 | C | € 415.000 | € 9.022 |
| Woestduinstraat 152 Aalsmeerwegbuurt-West | 46 | 3 | D | € 425.000 | € 9.239 |
| Makassarstraat 52 Makassarpleinbuurt | 46 | 3 | C | € 425.000 | € 9.239 |
| Stuyvesantstraat 11 Paramariboplein e.o. | 50 | 3 | C | € 450.000 | € 9.000 |
| Marco Polostraat 41 Columbusplein e.o. | 48 | 3 | C | € 450.000 | € 9.375 |
| Crynssenstraat 66 Paramariboplein e.o. | 51 | 3 | D | € 450.000 | € 8.824 |
| Orteliusstraat 142 Orteliusbuurt-Midden | 46 | 3 | A | € 439.000 | € 9.543 |
| Van Beuningenstraat 67 Staatsliedenbuurt-Noordoost | 53 | 3 | A | € 425.000 | € 8.019 |
| Ferguutstraat 20 Erasmusparkbuurt-West | 53 | 3 | D | € 425.000 | € 8.019 |
| Baarsjesweg 271 Paramariboplein e.o. | 49 | 2 | C | € 400.000 | € 8.163 |
| Albert Luthulistraat 23 Transvaalbuurt-West | 49 | 2 | C | € 400.000 | € 8.163 |