house · resale
Dwarsstraat 13
4191WL Geldermalsen · Verspreide huizen Oostzijde · wijk Geldermalsen · West Betuwe
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 153 m² |
| Perceel | 1367 m² |
| Kamers | 5 (2 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Kessel & Van Gellicum Makelaars-Taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 23 houses in West Betuwe met 107–198 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 82e percentiel (+21.2% t.o.v. mediaan van € 4.180/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — West Betuwe
| Inwoners | 715 |
|---|---|
| Dichtheid | 469 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 589.000 deze listing +32% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 9% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 1.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19600007
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | D'n Bogerd — 0.69 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn Prinses Máximaplein — 0.65 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Plataan — 1.46 km |
| OV-station | Geldermalsen — 2.59 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.700 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 159.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 153 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.530 per jaar (~€ 128/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.828 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1071 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~153 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in West Betuwe
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Havenstraat 3 Tuil | 175 | A | € 715.000 |
+€ 52.500
3 stap(pen)
|
€ 767.500 | € -7.500 | |
| Kerkweg 3 Gellicum | 137 | C | € 725.000 |
+€ 68.500
5 stap(pen)
|
€ 793.500 | +€ 18.500 | |
| De Bouwing 67 Geldermalsen Middengebied | 149 | A | € 695.000 |
+€ 44.700
3 stap(pen)
|
€ 739.700 | € -35.300 | |
| Lunet 12 Vuren | 182 | A | € 670.000 |
+€ 54.600
3 stap(pen)
|
€ 724.600 | € -50.400 | |
| Waaldijk 7 Verspreide huizen Herwijnen | 124 | A | € 795.000 |
+€ 37.200
3 stap(pen)
|
€ 832.200 | +€ 57.200 | |
| Kampsedijk 7 Enspijk | 158 | C | € 635.000 |
+€ 79.000
5 stap(pen)
|
€ 714.000 | € -61.000 | |
| Nieuwe Steeg 42 Herwijnen | 132 | C | € 775.000 |
+€ 66.000
5 stap(pen)
|
€ 841.000 | +€ 66.000 | |
| Breezij 2 Rhenoy | 140 | C | € 635.000 |
+€ 70.000
5 stap(pen)
|
€ 705.000 | € -70.000 | |
| Bulkstraat 15 Deil | 131 | C | € 625.000 |
+€ 65.500
5 stap(pen)
|
€ 690.500 | € -84.500 | |
| Achterstraat 43 Asperen Oude Kern | 139 | C | € 598.000 |
+€ 69.500
5 stap(pen)
|
€ 667.500 | € -107.500 | |
| Goudrenet 29 Geldermalsen Oost | 128 | C | € 585.000 |
+€ 64.000
5 stap(pen)
|
€ 649.000 | € -126.000 | |
| Hoeghen Camp 3 Uitbreiding Heukelum | 143 | C | € 569.000 |
+€ 71.500
5 stap(pen)
|
€ 640.500 | € -134.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| De Bouwing 67 Geldermalsen Middengebied | 149 | 5 | A | € 695.000 | € 4.664 |
| Kerkweg 3 Gellicum | 137 | 5 | C | € 725.000 | € 5.292 |
| Breezij 2 Rhenoy | 140 | 5 | C | € 635.000 | € 4.536 |
| Kampsedijk 7 Enspijk | 158 | 4 | C | € 635.000 | € 4.019 |
| De Vesting 32 Meteren - De Plantage | 159 | 5 | A | € 565.000 | € 3.553 |
| Havenstraat 3 Tuil | 175 | 5 | A | € 715.000 | € 4.086 |
| Nieuwe Steeg 42 Herwijnen | 132 | 4 | C | € 775.000 | € 5.871 |
| Bulkstraat 15 Deil | 131 | 5 | C | € 625.000 | € 4.771 |
| Achterstraat 43 Asperen Oude Kern | 139 | 4 | C | € 598.000 | € 4.302 |
| Hoeghen Camp 3 Uitbreiding Heukelum | 143 | 6 | C | € 569.000 | € 3.979 |
| Donjon 30 Waardenburg | 134 | 4 | A | € 598.000 | € 4.463 |
| Goudrenet 29 Geldermalsen Oost | 128 | 5 | C | € 585.000 | € 4.570 |