Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 121 m² |
| Perceel | 112 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hol & Pol Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 11 houses in Zeewolde met 84–157 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 63e percentiel (+6.4% t.o.v. mediaan van € 3.846/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zeewolde
| Inwoners | 5.830 |
|---|---|
| Dichtheid | 2593 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 458.000 deze listing +8% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 27% |
| Afstand basisschool | 2.2 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 2.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 2.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00500004
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Panta Rhei — 0.37 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Partou — 0.93 km |
| Supermarkt | MMM Natuurvoedingswinkel & Theeschenkerij — 0.39 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 1.38 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 98.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 121 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.210 per jaar (~€ 101/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.464 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~847 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~121 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Zeewolde
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Windbaan 116 Derde woonwijk | 123 | B | € 450.000 |
+€ 50.430
4 stap(pen)
|
€ 500.430 | +€ 5.430 | |
| Moesson 17 Derde woonwijk | 134 | B | € 460.000 |
+€ 54.940
4 stap(pen)
|
€ 514.940 | +€ 19.940 | |
| Winde 130 Tweede woonwijk | 127 | A | € 435.000 |
+€ 38.100
3 stap(pen)
|
€ 473.100 | € -21.900 | |
| Vuurtoren 10 Buurt 4 | 118 | A+++ | € 522.500 | +€ 0 | € 522.500 | +€ 27.500 | |
| Almereweg 65 Eerste woonwijk | 125 | A | € 425.000 |
+€ 37.500
3 stap(pen)
|
€ 462.500 | € -32.500 | |
| Vossendal 52 Tweede woonwijk | 104 | A | € 400.000 |
+€ 31.200
3 stap(pen)
|
€ 431.200 | € -63.800 | |
| Windbaan 111 Derde woonwijk | 125 | A | € 550.000 |
+€ 37.500
3 stap(pen)
|
€ 587.500 | +€ 92.500 |
Alle vergelijkbare woningen (7)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Windbaan 116 Derde woonwijk | 123 | 6 | B | € 450.000 | € 3.659 |
| Vuurtoren 10 Buurt 4 | 118 | 5 | A+++ | € 522.500 | € 4.428 |
| Windbaan 111 Derde woonwijk | 125 | 5 | A | € 550.000 | € 4.400 |
| Almereweg 65 Eerste woonwijk | 125 | 5 | A | € 425.000 | € 3.400 |
| Winde 130 Tweede woonwijk | 127 | 5 | A | € 435.000 | € 3.425 |
| Moesson 17 Derde woonwijk | 134 | 7 | B | € 460.000 | € 3.433 |
| Vossendal 52 Tweede woonwijk | 104 | 5 | A | € 400.000 | € 3.846 |