apartment · resale
Zeesluisweg 50
2583DR Den Haag · Vissershaven · wijk Wijk 07 Scheveningen · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 34 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | DOEN NVM Makelaars & Taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 10 apartments in Den Haag met 23–44 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 90e percentiel (+24.8% t.o.v. mediaan van € 6.833/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Zeesluisweg
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Zeesluisweg 82 | 84 | A | € 530.000 | € 6.310 |
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 4.900 |
|---|---|
| Dichtheid | 5784 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 428.000 deze listing -32% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 57% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05180702
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Eben-Haëzerschool — 0.69 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Grote Beer — 0.97 km |
| Supermarkt | Jumbo Koornneef — 0.16 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Den Heijer — 0.19 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Scheveningen — 0.98 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | PsyQ — 3.34 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | 1 Doctor Lelykade — 0.32 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Oma Toos — 0.14 km · 51 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.385 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 54.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 34 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 340 per jaar (~€ 28/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.413 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~238 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~34 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Elandstraat 35 Zeeheldenkwartier | 42 | B | € 275.000 |
+€ 17.220
4 stap(pen)
|
€ 292.220 | +€ 2.220 | |
| Denijsstraat 193 Waldeck-Noord | 43 | C | € 275.000 |
+€ 21.500
5 stap(pen)
|
€ 296.500 | +€ 6.500 | |
| Beeklaan 119 Rond de Energiecentrale | 42 | A | € 295.000 |
+€ 12.600
3 stap(pen)
|
€ 307.600 | +€ 17.600 | |
| Weteringkade 74 Rivierenbuurt-Noord | 40 | B | € 239.500 |
+€ 16.400
4 stap(pen)
|
€ 255.900 | € -34.100 | |
| Weteringkade 74 Rivierenbuurt-Noord | 30 | A | € 229.500 |
+€ 9.000
3 stap(pen)
|
€ 238.500 | € -51.500 |
Alle vergelijkbare woningen (9)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Weteringkade 74 Rivierenbuurt-Noord | 30 | 2 | A | € 229.500 | € 7.650 |
| Bosschestraat 6 Belgisch Park | 30 | 2 | D | € 205.000 | € 6.833 |
| Weteringkade 74 Rivierenbuurt-Noord | 40 | 2 | B | € 239.500 | € 5.988 |
| Prinsegracht 78 Zuidwal | 28 | 2 | C | € 209.000 | € 7.464 |
| Het Kleine Loo 132 Kampen | 32 | 1 | E | € 175.000 | € 5.469 |
| Beeklaan 119 Rond de Energiecentrale | 42 | 3 | A | € 295.000 | € 7.024 |
| Elandstraat 35 Zeeheldenkwartier | 42 | 3 | B | € 275.000 | € 6.548 |
| Denijsstraat 193 Waldeck-Noord | 43 | 2 | C | € 275.000 | € 6.395 |
| Miquelstraat 118 Laakkwartier-Oost | 42 | 2 | A | € 215.000 | € 5.119 |