databuurt cijfers per buurt
10044 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Spaarne 151

2011CG Haarlem · Burgwal · wijk Oude Stad · Haarlem

€ 425.000
€ 7.328 / m²
58 2kamers B
Foto 1 van Spaarne 151 Foto 2 van Spaarne 151 Foto 3 van Spaarne 151 Foto 4 van Spaarne 151 Foto 5 van Spaarne 151 Foto 6 van Spaarne 151 Foto 7 van Spaarne 151 Foto 8 van Spaarne 151 Foto 9 van Spaarne 151 Foto 10 van Spaarne 151 Foto 11 van Spaarne 151 Foto 12 van Spaarne 151

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.58 m²
Kamers2 (1 slaap)
EnergielabelB
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Centraal Makelaardij Haarlem B.V. (VN)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 20 apartments in Haarlem met 40–75 m².

Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 65e percentiel (+14.2% t.o.v. mediaan van € 6.419/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Andere woningen in Spaarne

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Spaarne 135 60 B € 450.000 € 7.500
Spaarne 28 123 A € 1.200.000 € 9.756
Spaarne 67 117 C € 800.000 € 6.838
Spaarne 71 44 C € 375.000 € 8.523

Buurt in cijfers — Haarlem

Inwoners2.335
Dichtheid13079 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.6
Gemiddelde WOZ (buurt) € 478.000 deze listing -11% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt55%
Afstand basisschool0.5 km
Afstand supermarkt0.7 km
Afstand huisarts0.3 km
Afstand kinderdagverblijf0.5 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU03920104 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Veronicaschool — 0.1 km · 26 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf De kleine Houtrakkers — 0.57 km · 3 totaal binnen zoekradius
Supermarkt DekaMarkt — 0.47 km · 20 totaal binnen zoekradius
Apotheek Centraal Apotheek — 0.39 km · 6 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Te Slaa — 0.16 km · 20 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Spaarne Gasthuis Zuid — 1.55 km · 2 totaal binnen zoekradius
OV-station Haarlem, Station — 0.98 km · 6 totaal binnen zoekradius
Restaurant De Kloosterkeuken — 0.05 km · 139 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.029 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 91.304 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 5.000 extra leenruimte
vanwege energielabel B
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 58 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.160 per jaar (~€ 97/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.126 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~986 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~348 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 232 per jaar en 232 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Verbouwings-equivalente woningen in Haarlem

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label B te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Essenstraat 9 Heiliglanden 57 C € 400.000 +€ 5.130
1 stap(pen)
  • C→B: € 5.130 (+ HR++ glas)
€ 405.130 € -19.870
Spaarnwouderstraat 1 Burgwal 51 C € 400.000 +€ 4.590
1 stap(pen)
  • C→B: € 4.590 (+ HR++ glas)
€ 404.590 € -20.410
Spaarne 135 Burgwal 60 B € 450.000 +€ 0 € 450.000 +€ 25.000
Jansstraat 9 Bakenes 52 C € 395.000 +€ 4.680
1 stap(pen)
  • C→B: € 4.680 (+ HR++ glas)
€ 399.680 € -25.320
Wagenweg 116 Koninginnebuurt 65 A € 395.000 +€ 0 € 395.000 € -30.000
Dokter De Liefdestraat 21 Schrijversbuurt 74 A € 395.000 +€ 0 € 395.000 € -30.000
Schouwtjeslaan 3 Koninginnebuurt 73 C € 450.000 +€ 6.570
1 stap(pen)
  • C→B: € 6.570 (+ HR++ glas)
€ 456.570 +€ 31.570
Spaarne 71 Burgwal 44 C € 375.000 +€ 3.960
1 stap(pen)
  • C→B: € 3.960 (+ HR++ glas)