Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 173 m² |
| Perceel | 68 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Lokkerbol NVM Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 53 houses in Rotterdam met 121–224 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 79e percentiel (+23.3% t.o.v. mediaan van € 4.664/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 7.225 |
|---|---|
| Dichtheid | 13073 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 456.000 deze listing +118% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 66% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991085
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS de Schalm — 0.24 km · 25 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdam — 0.34 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Dirk — 0.54 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Katendrecht — 0.07 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Katendrecht — 0.07 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | De Gezichtskliniek — 1.58 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Maashaven — 0.89 km · 22 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Verhalenhuis Belvedere — 0.24 km · 45 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.750 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 211.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 173 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.422 per jaar (~€ 202/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.952 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1903 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~519 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jacobus van Vessemsingel 19 's-Gravenland | 209 | A | € 989.000 |
+€ 16.720
1 stap(pen)
|
€ 1.005.720 | +€ 10.720 | |
| 's-Gravensingel 26 Kralingen Oost | 168 | A | € 995.000 |
+€ 13.440
1 stap(pen)
|
€ 1.008.440 | +€ 13.440 | |
| Ossip Zadkinestraat 2 Nesselande | 200 | A | € 995.000 |
+€ 16.000
1 stap(pen)
|
€ 1.011.000 | +€ 16.000 | |
| Mahatma Gandhistraat 88 Prinsenland | 214 | A | € 995.000 |
+€ 17.120
1 stap(pen)
|
€ 1.012.120 | +€ 17.120 | |
| Adrianalaan 267 Schiebroek | 133 | E | € 865.000 |
+€ 54.530
5 stap(pen)
|
€ 919.530 | € -75.470 | |
| Hendrik Sweijsstraat 17 's-Gravenland | 183 | A | € 898.000 |
+€ 14.640
1 stap(pen)
|
€ 912.640 | € -82.360 | |
| Kralingseweg 285 's-Gravenland | 174 | B | € 1.050.000 |
+€ 33.060
2 stap(pen)
|
€ 1.083.060 | +€ 88.060 | |
| Damhertstraat 32 Kralingseveer | 155 | B | € 850.000 |
+€ 29.450
2 stap(pen)
|
€ 879.450 | € -115.550 | |
| Burgemeester Le Fèvre de Montignylaan 105 Molenlaankwartier | 182 | C | € 1.079.000 |
+€ 50.960
3 stap(pen)
|
€ 1.129.960 | +€ 134.960 | |
| S. van Ravesteynkade 388 Kop van Zuid | 178 | A | € 795.000 |
+€ 14.240
1 stap(pen)
|
€ 809.240 | € -185.760 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| 's-Gravensingel 26 Kralingen Oost | 168 | 6 | A | € 995.000 | € 5.923 |
| Hendrik Sweijsstraat 17 's-Gravenland | 183 | 6 | A | € 898.000 | € 4.907 |
| Kralingseweg 285 's-Gravenland | 174 | 7 | B | € 1.050.000 | € 6.034 |
| S. van Ravesteynkade 388 Kop van Zuid | 178 | 6 | A | € 795.000 | € 4.466 |
| Burgemeester Le Fèvre de Montignylaan 105 Molenlaankwartier | 182 | 5 | C | € 1.079.000 | € 5.929 |
| Damhertstraat 32 Kralingseveer | 155 | 5 | B | € 850.000 | € 5.484 |
| Esplanadapad 20 Hoogvliet Zuid | 163 | 7 | A | € 750.000 | € 4.601 |
| Achterweg 2 Hoogvliet Zuid | 148 | 5 | A+ | — | — |
| Nico van der Valkweg 12 Terbregge | 198 | 6 | A+++ | € 1.198.000 | € 6.051 |
| Hendrik Sweijsstraat 62 's-Gravenland | 158 | 5 | A | € 749.000 | € 4.741 |
| Ossip Zadkinestraat 2 Nesselande | 200 | 5 | A | € 995.000 | € 4.975 |
| Pablo Picassostraat 29 Nesselande | 150 | 6 | A | € 715.000 | € 4.767 |