house · resale
Jentsjemar 28
8939CL Leeuwarden · Zuiderburen · wijk Hempens/Teerns & Zuiderburen · Leeuwarden
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 259 m² |
| Perceel | 2051 m² |
| Kamers | 7 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | POPMA MAKELAARS (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 10 houses in Leeuwarden met 181–336 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 80e percentiel (+56.6% t.o.v. mediaan van € 4.056/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Jentsjemar
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Jentsjemar 11 | 204 | A | € 795.000 | € 3.897 |
Buurt in cijfers — Leeuwarden
| Inwoners | 5.430 |
|---|---|
| Dichtheid | 1681 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 491.000 deze listing +235% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 13% |
| Afstand basisschool | 1.2 km |
| Afstand supermarkt | 1.6 km |
| Afstand huisarts | 3.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00807203
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | IKC Wynwizer — 0.11 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo Els Boek — 1.12 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU Apotheek Aldlân — 1.16 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Aldlân — 1.18 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Frisius Medisch Centrum Leeuwarden — 2.56 km |
| OV-station | Leeuwarden Camminghaburen — 2.32 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 7.853 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 355.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 259 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 4.144 per jaar (~€ 345/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 8.198 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~3367 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1036 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Leeuwarden
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Schapendijkje 10 Westeinde | 231 | B | € 1.450.000 |
+€ 25.410
1 stap(pen)
|
€ 1.475.410 | € -169.590 |
Alle vergelijkbare woningen (6)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Schapendijkje 10 Westeinde | 231 | 6 | B | € 1.450.000 | € 6.277 |
| De Foarn 8 Grou | 231 | 6 | A | € 850.000 | € 3.680 |
| Spanjaardslaan 100 Bonifatius | 210 | 7 | E | € 750.000 | € 3.571 |
| Eeltsjemar 13 Zuiderburen | 198 | 7 | A | € 850.000 | € 4.293 |
| Jentsjemar 11 Zuiderburen | 204 | 8 | A | € 795.000 | € 3.897 |
| Bredeplaats 1 Grote Kerkbuurt | 224 | 7 | D | € 575.000 | € 2.567 |