house · resale
Seringstraat 88
3551TN Utrecht · Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. · wijk Wijk 02 Noordwest · Utrecht
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 63 m² |
| Perceel | 71 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Drieklomp Makelaars en Rentmeesters Zeist (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 16 houses in Utrecht met 44–81 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 62e percentiel (+2.9% t.o.v. mediaan van € 7.174/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Seringstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Seringstraat 76 | 62 | A | € 400.000 | € 6.452 |
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 2.890 |
|---|---|
| Dichtheid | 12686 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 427.000 deze listing +9% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 57% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440224
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Boemerang — 0.21 km · 32 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Fantaziehuis — 0.4 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.06 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Deli-Bergema — 0.05 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Watertoren — 0.21 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Van der Hoeven Kliniek — 1.22 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Utrecht Zuilen — 0.3 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Torii Sushi — 0.06 km · 28 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.220 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.087 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 63 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.575 per jaar (~€ 131/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.351 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1386 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~567 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 567 per jaar en 567 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Abeelstraat 19 Ondiep | 72 | D | € 475.000 |
+€ 5.040
1 stap(pen)
|
€ 480.040 | +€ 15.040 | |
| Hofnarlaan 13 Nieuw Hoograven-Zuid | 79 | C | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | € -20.000 | |
| Olmstraat 15 Ondiep | 69 | C | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 30.000 | |
| Van der Helststraat 9 Schildersbuurt | 68 | G | € 495.000 |
+€ 13.600
4 stap(pen)
|
€ 508.600 | +€ 43.600 | |
| Pippelingstraat 26 Ondiep | 81 | B | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 60.000 | |
| Seringstraat 76 Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. | 62 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -65.000 | |
| Jasondreef 11 Wolga- en Donaudreef en omgeving | 79 | C | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -70.000 | |
| Ferdinand Bolstraat 27 Schildersbuurt | 68 | E | € 535.000 |
+€ 8.840
2 stap(pen)
|
€ 543.840 | +€ 78.840 | |
| Eikstraat 3 Oudwijk | 77 | D | € 550.000 |
+€ 5.390
1 stap(pen)
|
€ 555.390 | +€ 90.390 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Seringstraat 76 Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. | 62 | 3 | A | € 400.000 | € 6.452 |
| Van der Helststraat 9 Schildersbuurt | 68 | 3 | G | € 495.000 | € 7.279 |
| Olmstraat 15 Ondiep | 69 | 3 | C | € 495.000 | € 7.174 |
| Ferdinand Bolstraat 27 Schildersbuurt | 68 | 3 | E | € 535.000 | € 7.868 |
| Abeelstraat 19 Ondiep | 72 | 3 | D | € 475.000 | € 6.597 |
| Bollenhofsestraat 113 Wittevrouwen | 73 | 4 | D | € 585.000 | € 8.014 |
| Zilvergeldstraat 31 Pijlsweerd-Noord | 73 | 4 | A | € 595.000 | € 8.151 |
| Eikstraat 3 Oudwijk | 77 | 4 | D | € 550.000 | € 7.143 |
| Hofnarlaan 13 Nieuw Hoograven-Zuid | 79 | 4 | C | € 445.000 | € 5.633 |
| Jasondreef 11 Wolga- en Donaudreef en omgeving | 79 | 4 | C | € 395.000 | € 5.000 |
| Pippelingstraat 26 Ondiep | 81 | 4 | B | € 525.000 | € 6.481 |
| Croesestraat 114 Rivierenwijk | 80 | 3 | C | € 635.000 | € 7.938 |