Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 202 m² |
| Perceel | 350 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Meierijstad Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 19 houses in Meierijstad met 141–262 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 0e percentiel (-9.0% t.o.v. mediaan van € 3.726/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Meierijstad
| Inwoners | 1.415 |
|---|---|
| Dichtheid | 3538 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 487.000 deze listing +41% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 17% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 2.0 km |
| Afstand huisarts | 2.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19480229
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool De Regenboog — 0.52 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | de Paddestoel — 0.51 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.270 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 146.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 202 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.232 per jaar (~€ 269/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.539 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2626 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~808 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Meierijstad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Johan Frisostraat 26 Kienehoef Zuid | 165 | C | € 650.000 |
+€ 33.000
2 stap(pen)
|
€ 683.000 | € -2.000 | |
| Rietven 103 't Ven West | 151 | B | € 637.500 |
+€ 16.610
1 stap(pen)
|
€ 654.110 | € -30.890 | |
| Mieke de Brefstraat 48 Schijndel Centrum 2 | 147 | A | € 645.000 | +€ 0 | € 645.000 | € -40.000 | |
| Andoornstraat 18 Boschweg Noordoost | 146 | D | € 579.000 |
+€ 39.420
3 stap(pen)
|
€ 618.420 | € -66.580 | |
| Den Ekker 22 Olland | 165 | B | € 599.000 |
+€ 18.150
1 stap(pen)
|
€ 617.150 | € -67.850 | |
| Groot Dorsent 4 Empeldonk | 168 | B | € 595.000 |
+€ 18.480
1 stap(pen)
|
€ 613.480 | € -71.520 | |
| Willem van Oranjelaan 41 Hulzebraak | 146 | B | € 570.000 |
+€ 16.060
1 stap(pen)
|
€ 586.060 | € -98.940 | |
| Klaverweide 51 Keldonk | 160 | A++ | € 585.000 | +€ 0 | € 585.000 | € -100.000 | |
| Struikhei 13 Mariaheide | 156 | C | € 545.000 |
+€ 31.200
2 stap(pen)
|
€ 576.200 | € -108.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Heiakkerstraat 71 Mariaheide | 186 | 6 | A | € 845.000 | € 4.543 |
| Meester van Zutphenstraat 12 Boerdonk | 230 | 6 | A | € 850.000 | € 3.696 |
| Johan Frisostraat 26 Kienehoef Zuid | 165 | 6 | C | € 650.000 | € 3.939 |
| Kastanjestraat 11 Boskant | 205 | 7 | B | € 900.000 | € 4.390 |
| Klaverwei 2 Wijbosch | 226 | 7 | A | € 845.000 | € 3.739 |
| Groot Dorsent 4 Empeldonk | 168 | 7 | B | € 595.000 | € 3.542 |
| Den Ekker 22 Olland | 165 | 5 | B | € 599.000 | € 3.630 |
| De Steenen Kamer 41 Boschweg Zuidwest | 168 | 7 | A | € 875.000 | € 5.208 |
| Klaverweide 51 Keldonk | 160 | 5 | A++ | € 585.000 | € 3.656 |
| Struikhei 13 Mariaheide | 156 | 5 | C | € 545.000 | € 3.494 |
| Rietven 103 't Ven West | 151 | 7 | B | € 637.500 | € 4.222 |
| Mieke de Brefstraat 48 Schijndel Centrum 2 | 147 | 6 | A | € 645.000 | € 4.388 |