Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 133 m² |
| Perceel | 176 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Brockhoff Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 42 houses in Amstelveen met 93–172 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 40e percentiel (-2.5% t.o.v. mediaan van € 6.167/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amstelveen
| Inwoners | 2.325 |
|---|---|
| Dichtheid | 8334 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 455.000 deze listing +76% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 76% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03620904
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | International School of Amsterdam — 0.41 km · 17 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderrijk HDO Lindenlaan — 0.86 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.29 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots Apotheek Groenelaan — 0.15 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Frakking & Tjin-A-Ton — 0.31 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Ziekenhuis Amstelland — 0.92 km |
| OV-station | (naamloos) — 1.7 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Eten in de Olmen — 0.49 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.819 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 172.826 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 133 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.660 per jaar (~€ 222/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.041 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2261 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~798 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 532 per jaar en 532 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Amstelveen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Erasmuslaan 94 Van der Leekbuurt | 131 | C | € 785.000 |
+€ 11.790
1 stap(pen)
|
€ 796.790 | € -3.210 | |
| Hannie Schaftstraat 26 Heldenbuurt | 128 | C | € 785.000 |
+€ 11.520
1 stap(pen)
|
€ 796.520 | € -3.480 | |
| Asserring 53 Theaterbuurt | 132 | B | € 795.000 | +€ 0 | € 795.000 | € -5.000 | |
| Straat van Magelhaens 28 Zeestratenbuurt | 121 | C | € 795.000 |
+€ 10.890
1 stap(pen)
|
€ 805.890 | +€ 5.890 | |
| Gerard Doulaan 58 Stadshart | 98 | C | € 785.000 |
+€ 8.820
1 stap(pen)
|
€ 793.820 | € -6.180 | |
| Wezer 11 Watercirkelbuurt | 155 | C | € 775.000 |
+€ 13.950
1 stap(pen)
|
€ 788.950 | € -11.050 | |
| Guido van Dethlaan 4 Theaterbuurt | 138 | A | € 785.000 | +€ 0 | € 785.000 | € -15.000 | |
| Moldau 7 Watercirkelbuurt | 153 | C | € 750.000 |
+€ 13.770
1 stap(pen)
|
€ 763.770 | € -36.230 | |
| Duin en Kruidberg 3 Buitenplaatsenbuurt | 151 | B | € 850.000 | +€ 0 | € 850.000 | +€ 50.000 | |
| Orinoco 28 Kringloopbuurt | 166 | A | € 850.000 | +€ 0 | € 850.000 | +€ 50.000 | |
| Oostelijk Halfrond 32 Zeestratenbuurt | 133 | A | € 875.000 | +€ 0 | € 875.000 | +€ 75.000 | |
| Jol 221 Punterbuurt | 143 | A | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | € -75.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Guido van Dethlaan 4 Theaterbuurt | 138 | 5 | A | € 785.000 | € 5.688 |
| Oostelijk Halfrond 32 Zeestratenbuurt | 133 | 5 | A | € 875.000 | € 6.579 |
| Jan Teulingslaan 65 Theaterbuurt | 128 | 5 | C | € 675.000 | € 5.273 |
| Jol 221 Punterbuurt | 143 | 5 | A | € 725.000 | € 5.070 |
| Straat van Magelhaens 28 Zeestratenbuurt | 121 | 5 | C | € 795.000 | € 6.570 |
| Asserring 53 Theaterbuurt | 132 | 6 | B | € 795.000 | € 6.023 |
| Erasmuslaan 94 Van der Leekbuurt | 131 | 4 | C | € 785.000 | € 5.992 |
| Hannie Schaftstraat 26 Heldenbuurt | 128 | 4 | C | € 785.000 | € 6.133 |
| Alpen Rondweg 42 Alpen Rondwegbuurt | 138 | 6 | A | € 700.000 | € 5.072 |
| Fideliolaan 27 Operabuurt | 125 | 5 | D | € 625.000 | € 5.000 |
| Rigi 1 Alpen Rondwegbuurt | 137 | 6 | C | € 690.000 | € 5.036 |
| Keizer Karelweg 134 Kastanjebuurt | 134 | 5 | C | € 1.000.000 | € 7.463 |