house · resale
van Ruysdaelhof 54
7131TW Lichtenvoorde · Hooiland · wijk Wijk 01 Lichtenvoorde · Oost Gelre
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 88 m² |
| Perceel | 144 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Wormgoor Makelaars Lichtenvoorde (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 11 houses in Oost Gelre met 61–114 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 45e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 3.398/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Oost Gelre
| Inwoners | 1.965 |
|---|---|
| Dichtheid | 4148 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 272.000 deze listing +10% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 42% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU15860104
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.17 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.63 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Alphega Apotheek Lichtenvoorde — 0.58 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Richtershagen — 0.57 km |
| OV-station | Station Lichtenvoorde-Groenlo — 2.6 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Driehoek — 0.52 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.427 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 63.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 88 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.760 per jaar (~€ 147/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.574 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1496 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~528 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 352 per jaar en 352 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Oost Gelre
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Heemskerkstraat 5 Noord-West | 105 | C | € 295.000 |
+€ 9.450
1 stap(pen)
|
€ 304.450 | +€ 5.450 | |
| Emmasingel 61 Noord-West | 81 | C | € 285.000 |
+€ 7.290
1 stap(pen)
|
€ 292.290 | € -6.710 | |
| Papendijk 37 Papendijk | 97 | C | € 319.000 |
+€ 8.730
1 stap(pen)
|
€ 327.730 | +€ 28.730 | |
| Herman Olijslagerstraat 9 Broekdijk | 103 | C | € 342.500 |
+€ 9.270
1 stap(pen)
|
€ 351.770 | +€ 52.770 |
Alle vergelijkbare woningen (9)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Jacob Catsstraat 38 Veld Oost | 95 | 5 | C | € 359.000 | € 3.779 |
| Emmasingel 61 Noord-West | 81 | 4 | C | € 285.000 | € 3.519 |
| Papendijk 37 Papendijk | 97 | 4 | C | € 319.000 | € 3.289 |
| Rembrandtstraat 3 Noord-West | 91 | 5 | A | € 395.000 | € 4.341 |
| Herman Olijslagerstraat 9 Broekdijk | 103 | 5 | C | € 342.500 | € 3.325 |
| Heemskerkstraat 5 Noord-West | 105 | 4 | C | € 295.000 | € 2.810 |
| Bernard van Galenstraat 24 Papendijk | 107 | 5 | E | € 349.000 | € 3.262 |
| Molenaar 32 Banninghof | 111 | 4 | C | € 349.032 | € 3.144 |
| Goudvinkstraat 127 Zuid-West | 112 | 5 | C | € 574.127 | € 5.126 |