house · resale
Saturnussingel 304
1363RG Almere · Homeruskwartier Oost · wijk Homeruskwartier · Almere
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 165 m² |
| Perceel | 136 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | SUUS Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 65 houses in Almere met 115–214 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 60e percentiel (+6.2% t.o.v. mediaan van € 4.138/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Almere
| Inwoners | 1.460 |
|---|---|
| Dichtheid | 7520 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 3.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 585.000 deze listing +24% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 2% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00346303
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.44 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS — 0.38 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | (naamloos) — 1.29 km |
| Huisartsenpraktijk | (naamloos) — 0.46 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Flevoziekenhuis — 4.5 km |
| OV-station | Almere Poort — 1.67 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Big Bread Kitchen — 0.46 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.461 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 153.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 165 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.310 per jaar (~€ 192/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.653 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1815 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~495 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Almere
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Giek 15 Noorderplassen W.-Zuid | 178 | A+ | € 720.000 | +€ 0 | € 720.000 | € -5.000 | |
| Sterduinstraat 129 Duin Noord | 149 | A | € 699.000 |
+€ 11.920
1 stap(pen)
|
€ 710.920 | € -14.080 | |
| Sterduinstraat 115 Duin Noord | 143 | A | € 729.000 |
+€ 11.440
1 stap(pen)
|
€ 740.440 | +€ 15.440 | |
| Vermiljoenstraat 4 Regenboogbuurt West | 151 | A | € 695.000 |
+€ 12.080
1 stap(pen)
|
€ 707.080 | € -17.920 | |
| Aegirstraat 13 Homeruskwartier Zuid | 134 | A+ | € 700.000 | +€ 0 | € 700.000 | € -25.000 | |
| Hoogduinstraat 5 Duin Zuid | 146 | A | € 750.000 |
+€ 11.680
1 stap(pen)
|
€ 761.680 | +€ 36.680 | |
| Fassbinderstraat 64 Filmwijk Zuid-noord van Walt Disneyplts. | 156 | A | € 675.000 |
+€ 12.480
1 stap(pen)
|
€ 687.480 | € -37.520 | |
| Herman Gorterweg 4 Literatuurwijk Noordwest | 170 | A | € 750.000 |
+€ 13.600
1 stap(pen)
|
€ 763.600 | +€ 38.600 | |
| Tenerifestraat 6 Eilandenbuurt West | 160 | A+ | € 685.000 | +€ 0 | € 685.000 | € -40.000 | |
| Ommelandvaart 32 Oostvaardersbuurt Noord | 137 | A | € 665.000 |
+€ 10.960
1 stap(pen)
|
€ 675.960 | € -49.040 | |
| Fruitweg 17 Parkwijk Zuidwest | 148 | A+ | € 775.000 | +€ 0 | € 775.000 | +€ 50.000 | |
| Kadegriend 34 Kadegriend en Overgriend | 166 | A | € 650.000 |
+€ 13.280
1 stap(pen)
|
€ 663.280 | € -61.720 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Tenerifestraat 6 Eilandenbuurt West | 160 | 5 | A+ | € 685.000 | € 4.281 |
| Kadegriend 34 Kadegriend en Overgriend | 166 | 5 | A | € 650.000 | € 3.916 |
| Muiderzandweg 43 Duin Zuid | 159 | 5 | A++ | € 800.000 | € 5.031 |
| Vermiljoenstraat 4 Regenboogbuurt West | 151 | 5 | A | € 695.000 | € 4.603 |
| Herman Gorterweg 4 Literatuurwijk Noordwest | 170 | 6 | A | € 750.000 | € 4.412 |
| Hoogduinstraat 5 Duin Zuid | 146 | 5 | A | € 750.000 | € 5.137 |
| Plecht 25 Noorderplassen W.-Zuid | 177 | 5 | A | € 860.000 | € 4.859 |
| Fassbinderstraat 64 Filmwijk Zuid-noord van Walt Disneyplts. | 156 | 6 | A | € 675.000 | € 4.327 |
| Carel Willinklaan 18 Tussen de Vaarten Z.- Noordoost | 159 | 5 | A | € 550.000 | € 3.459 |
| Giek 15 Noorderplassen W.-Zuid | 178 | 6 | A+ | € 720.000 | € 4.045 |
| Hermesstraat 19 Homeruskwartier Midden | 153 | 4 | A | € 650.000 | € 4.248 |
| Sterduinstraat 129 Duin Noord | 149 | 6 | A | € 699.000 | € 4.691 |