Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 121 m² |
| Perceel | 107 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Geurts Makelaars, Hypotheken en Verzekeringen (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 24 houses in Katwijk met 84–157 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 8e percentiel (-16.8% t.o.v. mediaan van € 4.955/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Katwijk
| Inwoners | 1.585 |
|---|---|
| Dichtheid | 8965 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 487.000 deze listing +2% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 27% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05370707
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Julianaschool — 0.14 km · 17 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.5 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Sloothaak — 0.44 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Nieuw Rapenburg — 0.33 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | LUMC Curium — 2.5 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 1.11 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Kwantung — 0.52 km · 9 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.382 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 107.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 121 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.420 per jaar (~€ 202/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.584 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2057 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~726 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 484 per jaar en 484 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Katwijk
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| De Molenkamp 19 Frederiksoord-Zuid | 128 | B | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 1.000 | |
| Mr. D. Donker Curtiusstraat 42 De Noord | 95 | G | € 475.000 |
+€ 27.550
5 stap(pen)
|
€ 502.550 | +€ 3.550 | |
| Esdoornlaan 35 Frederiksoord-Zuid | 108 | C | € 499.000 |
+€ 9.720
1 stap(pen)
|
€ 508.720 | +€ 9.720 | |
| Van Baerlestraat 8 Hoornes-Oost | 111 | C | € 465.000 |
+€ 9.990
1 stap(pen)
|
€ 474.990 | € -24.010 | |
| Claudiusdreef 15 't Joght | 105 | B | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 26.000 | |
| Kotterstraat 4 Witte Hek | 111 | A+ | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 51.000 | |
| Saliënbos 2 Dorp | 107 | C | € 545.000 |
+€ 9.630
1 stap(pen)
|
€ 554.630 | +€ 55.630 | |
| Schelp 14 Rijnsoever-Oost | 121 | A | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | +€ 66.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| De Molenkamp 19 Frederiksoord-Zuid | 128 | 6 | B | € 500.000 | € 3.906 |
| Schelp 14 Rijnsoever-Oost | 121 | 6 | A | € 565.000 | € 4.669 |
| Saliënbos 2 Dorp | 107 | 5 | C | € 545.000 | € 5.093 |
| Van Baerlestraat 8 Hoornes-Oost | 111 | 6 | C | € 465.000 | € 4.189 |
| Burgemeester Lotsystraat 26 Dorp | 112 | 5 | C | € 615.000 | € 5.491 |
| Kotterstraat 4 Witte Hek | 111 | 4 | A+ | € 550.000 | € 4.955 |
| Duinstraat 23 Zuid | 127 | 4 | D | € 585.000 | € 4.606 |
| Esdoornlaan 35 Frederiksoord-Zuid | 108 | 4 | C | € 499.000 | € 4.620 |
| Monetstraat 33 Kleipetten | 131 | 4 | A | € 600.000 | € 4.580 |
| Cohortedreef 4 't Joght | 135 | 5 | B | € 619.000 | € 4.585 |
| Claudiusdreef 15 't Joght | 105 | 6 | B | € 525.000 | € 5.000 |
| Parnassia 1 Zanderij | 127 | 5 | A | € 675.000 | € 5.315 |