apartment · resale
Makassarstraat 126
1095TE Amsterdam · Makassarpleinbuurt · wijk Indische Buurt-Oost · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 78 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Remko Bijvoet Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 280 apartments in Amsterdam met 54–101 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 42e percentiel (-5.0% t.o.v. mediaan van € 8.099/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Makassarstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Makassarstraat 38 | 47 | D | € 435.000 | € 9.255 |
| Makassarstraat 52 | 46 | C | € 425.000 | € 9.239 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 5.625 |
|---|---|
| Dichtheid | 21925 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 455.000 deze listing +32% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 80% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363MG01
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Flevoparkschool — 0.18 km · 29 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Voorschool en Kinderdagverblijf Oase — 0.58 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.22 km · 37 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Molukken Apotheek — 0.18 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Zeeburg — 0.34 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 1.9 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Amsterdam Muiderpoort — 0.79 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Wilde Zwijnen — 0.1 km · 56 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.864 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 126.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 78 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.092 per jaar (~€ 91/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.955 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~858 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~234 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Conny Stuartstraat 61 Buiksloterham-Zuid | 69 | A++ | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | € 0 | |
| Laagte Kadijk 148 Kadijken | 79 | A++ | € 599.000 | +€ 0 | € 599.000 | € -1.000 | |
| Insulindeweg 926 Sumatraplantsoenbuurt | 81 | A | € 595.000 |
+€ 6.480
1 stap(pen)
|
€ 601.480 | +€ 1.480 | |
| Ceramplein 11 Makassarpleinbuurt | 81 | A | € 595.000 |
+€ 6.480
1 stap(pen)
|
€ 601.480 | +€ 1.480 | |
| Arent Janszoon Ernststraat 234 Gelderlandpleinbuurt | 82 | A | € 595.000 |
+€ 6.560
1 stap(pen)
|
€ 601.560 | +€ 1.560 | |
| Cornelis Vermuydenstraat 16 Czaar Peterbuurt | 69 | A+ | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € -5.000 | |
| Van Speijkstraat 14 De Wester Quartier | 71 | C | € 575.000 |
+€ 19.880
3 stap(pen)
|
€ 594.880 | € -5.120 | |
| Geervliet 49 Buitenveldert-Oost-Midden | 86 | B | € 595.000 |
+€ 16.340
2 stap(pen)
|
€ 611.340 | +€ 11.340 | |
| Entrepothof 34 Entrepot-Noordwest | 79 | C | € 590.000 |
+€ 22.120
3 stap(pen)
|
€ 612.120 | +€ 12.120 | |
| Tidorestraat 110 Sumatraplantsoenbuurt | 75 | A | € 570.000 |
+€ 6.000
1 stap(pen)
|
€ 576.000 | € -24.000 | |
| Admiraal De Ruijterweg 301 Erasmusparkbuurt-Oost | 70 | D | € 600.000 |
+€ 24.500
4 stap(pen)
|
€ 624.500 | +€ 24.500 | |
| Galastraat 173 De Bongerd | 82 | A+++ | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | +€ 25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Entrepothof 34 Entrepot-Noordwest | 79 | 3 | C | € 590.000 | € 7.468 |
| Insulindeweg 926 Sumatraplantsoenbuurt | 81 | 3 | A | € 595.000 | € 7.346 |
| Ceramplein 11 Makassarpleinbuurt | 81 | 3 | A | € 595.000 | € 7.346 |
| Wormerveerstraat 11 Spaarndammerbuurt-Zuidwest | 77 | 3 | E | € 650.000 | € 8.442 |
| Tidorestraat 110 Sumatraplantsoenbuurt | 75 | 3 | A | € 570.000 | € 7.600 |
| KNSM-laan 736 KNSM-eiland | 76 | 3 | A | € 550.000 | € 7.237 |
| Galastraat 173 De Bongerd | 82 | 3 | A+++ | € 625.000 | € 7.622 |
| Sumatraplantsoen 25 Sumatraplantsoenbuurt | 75 | 3 | C | € 550.000 | € 7.333 |
| Edisonstraat 23 Middenmeer-Zuid | 81 | 3 | D | € 650.000 | € 8.025 |
| Gerard Doustraat 3 Frans Halsbuurt | 78 | 3 | A | € 675.000 | € 8.654 |
| Hunzestraat 122 Rijnbuurt-Midden | 79 | 3 | C | € 675.000 | € 8.544 |
| Tweede Atjehstraat 39 Timorpleinbuurt-Zuid | 74 | 3 | A | € 650.000 | € 8.784 |