apartment · resale
Galastraat 173
1036LA Amsterdam · De Bongerd · wijk Tuindorp Oostzaan · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 82 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ameo makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 271 apartments in Amsterdam met 57–106 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 42e percentiel (-4.0% t.o.v. mediaan van € 7.941/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.165 |
|---|---|
| Dichtheid | 12223 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 677.000 deze listing -8% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 30% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363NC04
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | IKC Noordrijk — 0.16 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS — 0.17 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Mediq Apotheek Buiksloter — 0.65 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Kadoelerbreek — 0.64 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | BovenIJ Ziekenhuis — 1.18 km |
| OV-station | Molenwijk — 1.4 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Kosebasi Steakhouse & Lounge — 0.69 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.984 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 127.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 82 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 820 per jaar (~€ 68/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.052 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~574 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~82 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaanstraat 314 Spaarndammerbuurt-Noordwest | 89 | A | € 600.000 |
+€ 26.700
3 stap(pen)
|
€ 626.700 | +€ 1.700 | |
| Zeeburgerdijk 750 Zeeburgerdijk-Oost | 90 | A | € 600.000 |
+€ 27.000
3 stap(pen)
|
€ 627.000 | +€ 2.000 | |
| Entrepothof 34 Entrepot-Noordwest | 79 | C | € 590.000 |
+€ 39.500
5 stap(pen)
|
€ 629.500 | +€ 4.500 | |
| Geervliet 49 Buitenveldert-Oost-Midden | 86 | B | € 595.000 |
+€ 35.260
4 stap(pen)
|
€ 630.260 | +€ 5.260 | |
| Arent Janszoon Ernststraat 234 Gelderlandpleinbuurt | 82 | A | € 595.000 |
+€ 24.600
3 stap(pen)
|
€ 619.600 | € -5.400 | |
| Insulindeweg 926 Sumatraplantsoenbuurt | 81 | A | € 595.000 |
+€ 24.300
3 stap(pen)
|
€ 619.300 | € -5.700 | |
| Ceramplein 11 Makassarpleinbuurt | 81 | A | € 595.000 |
+€ 24.300
3 stap(pen)
|
€ 619.300 | € -5.700 | |
| Makassarstraat 126 Makassarpleinbuurt | 78 | A+ | € 600.000 |
+€ 17.160
2 stap(pen)
|
€ 617.160 | € -7.840 | |
| Tidorestraat 110 Sumatraplantsoenbuurt | 75 | A | € 570.000 |
+€ 22.500
3 stap(pen)
|
€ 592.500 | € -32.500 | |
| Bertrand Russellstraat 88 Julianapark | 86 | A | € 565.000 |
+€ 25.800
3 stap(pen)
|
€ 590.800 | € -34.200 | |
| Sumatraplantsoen 25 Sumatraplantsoenbuurt | 75 | C | € 550.000 |
+€ 37.500
5 stap(pen)
|
€ 587.500 | € -37.500 | |
| Tweede Atjehstraat 39 Timorpleinbuurt-Zuid | 74 | A | € 650.000 |
+€ 22.200
3 stap(pen)
|
€ 672.200 | +€ 47.200 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Edisonstraat 23 Middenmeer-Zuid | 81 | 3 | D | € 650.000 | € 8.025 |
| Insulindeweg 926 Sumatraplantsoenbuurt | 81 | 3 | A | € 595.000 | € 7.346 |
| Ceramplein 11 Makassarpleinbuurt | 81 | 3 | A | € 595.000 | € 7.346 |
| Camperstraat 22 Oosterparkbuurt-Noordwest | 81 | 3 | A | € 675.000 | € 8.333 |
| Entrepothof 34 Entrepot-Noordwest | 79 | 3 | C | € 590.000 | € 7.468 |
| Makassarstraat 126 Makassarpleinbuurt | 78 | 3 | A+ | € 600.000 | € 7.692 |
| Mary van der Sluisstraat 254 Sportheldenbuurt | 84 | 3 | A | € 685.000 | € 8.155 |
| Hunzestraat 122 Rijnbuurt-Midden | 79 | 3 | C | € 675.000 | € 8.544 |
| Geuzenkade 96 Geuzenhofbuurt | 85 | 3 | A | € 675.000 | € 7.941 |
| Geervliet 49 Buitenveldert-Oost-Midden | 86 | 3 | B | € 595.000 | € 6.919 |
| Esplanade de Meer 273 Park de Meer | 82 | 3 | A | € 550.000 | € 6.707 |
| Conny Stuartstraat 5 Buiksloterham-Zuid | 83 | 3 | A++ | € 700.000 | € 8.434 |