apartment · resale
Ravellaan 34
3533JN Utrecht · Welgelegen, Den Hommel · wijk Wijk 01 West · Utrecht
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 75 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Waltmann Makelaars & Bedrijfshuisvesting Utrecht (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 63 apartments in Utrecht met 52–97 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 20e percentiel (-14.0% t.o.v. mediaan van € 5.815/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 1.880 |
|---|---|
| Dichtheid | 5232 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 462.000 deze listing -19% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 55% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440111
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Christelijk Gymnasium Utrecht — 0.45 km · 32 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderopvang Blos — 0.52 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Boon's Dagmarkt — 0.48 km · 20 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Gezondheidscentrum Oog in Al — 0.69 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Oog in Al — 0.69 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Van der Hoeven Kliniek — 2.41 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | CS Jaarbeursplein — 0.87 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Landhuis in de stad — 0.33 km · 40 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 81.522 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 75 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.875 per jaar (~€ 156/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.946 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1650 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~675 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 675 per jaar en 675 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paranádreef 69 Vechtzoom-zuid | 78 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € 0 | |
| Gazellestraat 88 Bokkenbuurt | 68 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € 0 | |
| Eyckenstein 66 Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum | 59 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € 0 | |
| Vechtplantsoen 22 Schaakbuurt en omgeving | 80 | G | € 360.000 |
+€ 16.000
4 stap(pen)
|
€ 376.000 | +€ 1.000 | |
| Cornelis Mertenssstraat 15 Julianapark en omgeving | 61 | D | € 375.000 |
+€ 4.270
1 stap(pen)
|
€ 379.270 | +€ 4.270 | |
| Molengraaffplantsoen 39 Tuindorp-Oost | 76 | E | € 375.000 |
+€ 9.880
2 stap(pen)
|
€ 384.880 | +€ 9.880 | |
| Eisenhowerlaan 94 Kanaleneiland-Noord | 77 | A | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | € -10.000 | |
| Auriollaan 93 Kanaleneiland-Noord | 77 | C | € 389.000 | +€ 0 | € 389.000 | +€ 14.000 | |
| Dommeringdreef 87 Neckardreef en omgeving | 85 | E | € 349.000 |
+€ 11.050
2 stap(pen)
|
€ 360.050 | € -14.950 | |
| Yokohamadreef 22 Tigrisdreef en omgeving | 85 | A | € 360.000 | +€ 0 | € 360.000 | € -15.000 | |
| Burgemeester Norbruislaan 272 Zuilen-Noord | 68 | E | € 350.000 |
+€ 8.840
2 stap(pen)
|
€ 358.840 | € -16.160 | |
| Albatrosstraat 47 Watervogelbuurt | 62 | C | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 20.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Molengraaffplantsoen 39 Tuindorp-Oost | 76 | 3 | E | € 375.000 | € 4.934 |
| Eisenhowerlaan 94 Kanaleneiland-Noord | 77 | 3 | A | € 365.000 | € 4.740 |
| Paranádreef 69 Vechtzoom-zuid | 78 | 3 | A | € 375.000 | € 4.808 |
| Zeeltstraat 31 Oud Hoograven-Zuid | 77 | 3 | A | € 400.000 | € 5.195 |
| Sartreweg 90 Voordorp en Voorveldsepolder | 77 | 3 | A | € 415.000 | € 5.390 |
| Boekelaan 123 Tuindorp-Oost | 72 | 3 | D | € 415.000 | € 5.764 |
| Vechtplantsoen 22 Schaakbuurt en omgeving | 80 | 3 | G | € 360.000 | € 4.500 |
| Gazellestraat 88 Bokkenbuurt | 68 | 3 | A | € 375.000 | € 5.515 |
| Rooseveltlaan 700 Kanaleneiland-Zuid | 69 | 3 | B | € 335.000 | € 4.855 |
| Burgemeester Norbruislaan 272 Zuilen-Noord | 68 | 3 | E | € 350.000 | € 5.147 |
| Stadionlaan 53 Rubenslaan en omgeving | 68 | 3 | D | € 350.000 | € 5.147 |
| Auriollaan 93 Kanaleneiland-Noord | 77 | 4 | C | € 389.000 | € 5.052 |