Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 185 m² |
| Perceel | 303 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Alpina Doetinchem (Voorheen Heilbron Makelaardij) (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 10 houses in Doetinchem met 129–240 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 40e percentiel (-11.5% t.o.v. mediaan van € 3.779/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Doetinchem
| Inwoners | 760 |
|---|---|
| Dichtheid | 1357 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 447.000 deze listing +38% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 19% |
| Afstand basisschool | 1.2 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02223113
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Het Timpaan — 0.91 km |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS — 0.57 km |
| Apotheek | BENU Apotheek Wehl & Kilder — 0.49 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Wehl — 0.5 km |
| OV-station | Wehl — 0.29 km |
| Restaurant | Pannenkoekenhuis de Zon — 0.51 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.955 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 130.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 185 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.590 per jaar (~€ 216/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.171 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2035 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~555 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Doetinchem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wilhelminastraat 39 De Pas - zuid | 144 | A+ | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | € -54.000 | |
| Kruizemuntveld 29 De Huet - fase 6 + 7 | 136 | A++ | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | +€ 76.000 | |
| Loiredal 66 Romantische buurt - noord | 137 | A | € 519.000 |
+€ 10.960
1 stap(pen)
|
€ 529.960 | € -89.040 |
Alle vergelijkbare woningen (9)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Henk Luesinkweg 3 Langerak - zuid | 207 | 5 | A+++ | € 785.000 | € 3.792 |
| Wilhelminastraat 39 De Pas - zuid | 144 | 6 | A+ | € 565.000 | € 3.924 |
| Loiredal 66 Romantische buurt - noord | 137 | 5 | A | € 519.000 | € 3.788 |
| Kruizemuntveld 29 De Huet - fase 6 + 7 | 136 | 5 | A++ | € 695.000 | € 5.110 |
| Bosstraat 87 Romantische buurt - noord | 141 | 5 | A | € 449.000 | € 3.184 |
| J G Heuthorststraat 25 De Happert - Leerinkstraat | 131 | 5 | unknown | € 495.000 | € 3.779 |
| Nieuweweg 214 De IJkenberg | 144 | 5 | C | € 315.000 | € 2.188 |
| Bonifaciusstraat 46 De Bezelhorst | 130 | 5 | C | € 400.000 | € 3.077 |
| Swammerdamlaan 54 Overstegen - oost | 130 | 5 | C | € 350.000 | € 2.692 |