apartment · resale
Copernicuslaan 108
2561VL Den Haag · Heesterbuurt · wijk Wijk 20 Valkenboskwartier · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 151 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Bliek Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 54 apartments in Den Haag met 105–196 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 27e percentiel (-13.8% t.o.v. mediaan van € 4.992/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 6.795 |
|---|---|
| Dichtheid | 16556 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 304.000 deze listing +114% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 50% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05182054
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | R.K. Basisschool De Drie Linden — 0.25 km · 40 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Twinkle Star — 0.43 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.43 km · 29 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Segbroek — 0.51 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Von Asmuth Huisartsen — 0.2 km · 30 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Parnassia psycho-medisch centrum — 1.7 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | OV-knooppunt Leyenburg — 1.53 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Tiflis — 0.29 km · 36 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.103 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 141.304 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 151 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.775 per jaar (~€ 315/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.418 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~3322 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1359 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.359 per jaar en 1359 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Groningsestraat 135 Belgisch Park | 113 | C | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € 0 | |
| Speenkruidstraat 42 Bohemen en Meer en Bos | 130 | C | € 649.000 | +€ 0 | € 649.000 | € -1.000 | |
| Floris Arntzeniusplein 27 Uilennest | 107 | A | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € -25.000 | |
| Snelliusstraat 17 Sweelinckplein e.o. | 117 | E | € 600.000 |
+€ 15.210
2 stap(pen)
|
€ 615.210 | € -34.790 | |
| Snelliusstraat 21 Sweelinckplein e.o. | 117 | A | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | € -50.000 | |
| Arabislaan 7 Bohemen en Meer en Bos | 110 | C | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € -55.000 | |
| Willem Beukelszoonstraat 24 Visserijbuurt | 127 | C | € 585.000 | +€ 0 | € 585.000 | € -65.000 | |
| Bezuidenhoutseweg 80 Haagse Bos | 123 | B | € 715.000 | +€ 0 | € 715.000 | +€ 65.000 | |
| Ouverturestraat 106 Kom Loosduinen | 145 | C | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -75.000 | |
| Gevers Deynootweg 1000 Belgisch Park | 112 | C | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -75.000 | |
| Snelliusstraat 29 Sweelinckplein e.o. | 116 | E | € 550.000 |
+€ 15.080
2 stap(pen)
|
€ 565.080 | € -84.920 | |
| Theresiastraat 111 Bezuidenhout-Midden | 145 | D | € 725.000 |
+€ 10.150
1 stap(pen)
|
€ 735.150 | +€ 85.150 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Theresiastraat 111 Bezuidenhout-Midden | 145 | 3 | D | € 725.000 | € 5.000 |
| Ouverturestraat 106 Kom Loosduinen | 145 | 5 | C | € 575.000 | € 3.966 |
| Laan van Nieuw-Oost-Indië 162 Bezuidenhout-Oost | 142 | 3 | C | € 775.000 | € 5.458 |
| Gevers Deynootweg 55 Scheveningen Badplaats | 150 | 5 | C | € 800.000 | € 5.333 |
| Dr. Lelykade 303 Vissershaven | 142 | 3 | A | € 795.000 | € 5.599 |
| Speenkruidstraat 42 Bohemen en Meer en Bos | 130 | 5 | C | € 649.000 | € 4.992 |
| Weimarstraat 143 Koningsplein e.o. | 132 | 4 | D | € 475.000 | € 3.598 |
| Willem Beukelszoonstraat 24 Visserijbuurt | 127 | 5 | C | € 585.000 | € 4.606 |
| Van Neckstraat 36 Duinzigt | 131 | 5 | D | € 795.000 | € 6.069 |
| Raamweg 13 Arendsdorp | 127 | 3 | A | € 749.000 | € 5.898 |
| Aert van der Goesstraat 25 Statenkwartier | 148 | 5 | D | € 879.000 | € 5.939 |
| Van Kinsbergenstraat 146 Zeeheldenkwartier | 123 | 4 | A | € 775.000 | € 6.301 |