apartment · resale
Fort Ronduitstraat 19
1384MH Weesp · Vechtrijk · wijk Bloemendalerpolder · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 47 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Lankamp Real Estate I Advisors (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 145 apartments in Amsterdam met 32–61 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 28e percentiel (-8.0% t.o.v. mediaan van € 9.000/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 1.095 |
|---|---|
| Dichtheid | 1950 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 839.000 deze listing -54% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 4% |
| Afstand basisschool | 2.2 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363SB04
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Nieuwe Jozef — 0.22 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | KDV Hummeloord — 0.94 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.1 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Weespersluis — 0.13 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | De Spraakwinkel — 0.12 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Weesp — 0.77 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Wok Together — 0.76 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.857 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 75.870 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 47 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 470 per jaar (~€ 39/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.896 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~329 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~47 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Werfkade 83 NDSM terrein | 47 | A++ | € 385.000 |
+€ 5.640
1 stap(pen)
|
€ 390.640 | +€ 1.640 | |
| Buitenzagerij 11 IJplein e.o. | 43 | B | € 375.000 |
+€ 17.630
4 stap(pen)
|
€ 392.630 | +€ 3.630 | |
| Westerkade 10 Zaagpoortbuurt | 42 | C | € 375.000 |
+€ 21.000
5 stap(pen)
|
€ 396.000 | +€ 7.000 | |
| Solebaystraat 82 Gibraltarbuurt | 44 | E | € 375.000 |
+€ 27.720
7 stap(pen)
|
€ 402.720 | +€ 13.720 | |
| Albert Cuypstraat 99 Sarphatiparkbuurt | 40 | C | € 385.000 |
+€ 20.000
5 stap(pen)
|
€ 405.000 | +€ 16.000 | |
+€ 20.000
5 stap(pen)
|
€ 405.000 | +€ 16.000 | |
| Kinkerstraat 278 Bellamybuurt-Zuid | 45 | D | € 385.000 |
+€ 25.650
6 stap(pen)
|
€ 410.650 | +€ 21.650 | |
| Osdorpplein 968 Osdorpplein e.o. | 47 | A+ | € 350.000 |
+€ 10.340
2 stap(pen)
|
€ 360.340 | € -28.660 | |
| Dick Greinerstraat 30 Architectenbuurt | 44 | B | € 400.000 |
+€ 18.040
4 stap(pen)
|
€ 418.040 | +€ 29.040 | |
| Van Spilbergenstraat 81 Orteliusbuurt-Zuid | 49 | C | € 395.000 |
+€ 24.500
5 stap(pen)
|
€ 419.500 | +€ 30.500 | |
| Van Houweningenstraat 72 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost | 45 | D | € 395.000 |
+€ 25.650
6 stap(pen)
|
€ 420.650 | +€ 31.650 | |
| Van Hogendorpstraat 92 Fannius Scholtenbuurt | 44 | C | € 400.000 |
+€ 22.000
5 stap(pen)
|
€ 422.000 | +€ 33.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Werfkade 83 NDSM terrein | 47 | 2 | A++ | € 385.000 | € 8.191 |
| Kinkerstraat 278 Bellamybuurt-Zuid | 45 | 2 | D | € 385.000 | € 8.556 |
| Van Houweningenstraat 72 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost | 45 | 2 | D | € 395.000 | € 8.778 |
| Baarsjesweg 271 Paramariboplein e.o. | 49 | 2 | C | € 400.000 | € 8.163 |
| Albert Luthulistraat 23 Transvaalbuurt-West | 49 | 2 | C | € 400.000 | € 8.163 |
| Bolestein 496 Buitenveldert-Zuidwest | 45 | 2 | C | € 400.000 | € 8.889 |
| Osdorpplein 968 Osdorpplein e.o. | 47 | 2 | A+ | € 350.000 | € 7.447 |
| Tweede Kostverlorenkade 134 Lootsbuurt | 48 | 2 | C | € 425.000 | € 8.854 |
| Nieuwpoortstraat 94 Bedrijventerrein Landlust | 49 | 2 | B | € 415.000 | € 8.469 |
| Rietwijkerstraat 74 Aalsmeerwegbuurt-West | 45 | 2 | B | € 425.000 | € 9.444 |
| Dick Greinerstraat 30 Architectenbuurt | 44 | 2 | B | € 400.000 | € 9.091 |
| Tweede Weteringdwarsstraat 44 Weteringbuurt | 45 | 2 | C | € 435.000 | € 9.667 |