Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 173 m² |
| Perceel | 412 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Prinsen Makelaars bv Lid NVM (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 15 houses in Westerveld met 121–224 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 33e percentiel (-12.7% t.o.v. mediaan van € 3.809/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Westerveld
| Inwoners | 1.960 |
|---|---|
| Dichtheid | 1610 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 374.000 deze listing +54% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 23% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17011100
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Hoekstee — 0.45 km |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS Simonides — 0.3 km |
| Restaurant | De Tippe — 0.16 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.745 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 116.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 173 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.730 per jaar (~€ 144/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.889 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1211 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~173 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Westerveld
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| de Goorn 40 Uffelte | 177 | B | € 495.000 |
+€ 72.570
4 stap(pen)
|
€ 567.570 | € -7.430 | |
| Koelgoorn 23 Diever | 131 | A | € 499.000 |
+€ 39.300
3 stap(pen)
|
€ 538.300 | € -36.700 | |
| Schipper 3 Diever | 136 | A+ | € 585.000 |
+€ 29.920
2 stap(pen)
|
€ 614.920 | +€ 39.920 | |
| Hoofdweg 33 Nijensleek | 168 | C | € 550.000 |
+€ 84.000
5 stap(pen)
|
€ 634.000 | +€ 59.000 | |
| Jan Harmskamp 30 Havelte | 140 | E | € 419.000 |
+€ 88.200
7 stap(pen)
|
€ 507.200 | € -67.800 | |
| Meulakkers 16 Diever | 130 | A | € 465.000 |
+€ 39.000
3 stap(pen)
|
€ 504.000 | € -71.000 | |
| De Kampen 3 Dwingeloo | 141 | A+ | € 459.500 |
+€ 31.020
2 stap(pen)
|
€ 490.520 | € -84.480 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hoofdweg 33 Nijensleek | 168 | 6 | C | € 550.000 | € 3.274 |
| de Goorn 40 Uffelte | 177 | 4 | B | € 495.000 | € 2.797 |
| Parkkamp 38 Havelte | 159 | 5 | unknown | € 695.000 | € 4.371 |
| Majoor van Swietenlaan 39 Frederiksoord | 169 | 4 | C | € 695.000 | € 4.112 |
| Koningin Wilhelminalaan 68 Verspreide huizen Frederiksoord | 151 | 5 | A++++ | € 745.000 | € 4.934 |
| Hoofdstraat 47 Diever | 184 | 5 | F | € 789.500 | € 4.291 |
| De Kampen 3 Dwingeloo | 141 | 5 | A+ | € 459.500 | € 3.259 |
| Schipper 3 Diever | 136 | 5 | A+ | € 585.000 | € 4.301 |
| Koelgoorn 23 Diever | 131 | 5 | A | € 499.000 | € 3.809 |
| Jan Harmskamp 30 Havelte | 140 | 4 | E | € 419.000 | € 2.993 |
| Meulakkers 16 Diever | 130 | 4 | A | € 465.000 | € 3.577 |
| Jan van der Veenweg 7 Verspreide huizen Vledderveen | 216 | 4 | A | € 1.050.000 | € 4.861 |