house · resale
Nachtegaallaan 14
3871HJ Hoevelaken · Hoevelaken-Overhorst · wijk Hoevelaken · Nijkerk
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 125 m² |
| Perceel | 279 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Dé Register Makelaar B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 16 houses in Nijkerk met 87–162 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 87e percentiel (+28.0% t.o.v. mediaan van € 4.344/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Nijkerk
| Inwoners | 1.995 |
|---|---|
| Dichtheid | 2294 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 522.000 deze listing +33% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 20% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02670502
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Spreng — 0.15 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.28 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.32 km |
| Huisartsenpraktijk | De Ronde Tafel — 0.35 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Hoevelaken — 0.78 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Wiekslag — 0.3 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.318 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 148.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 125 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.000 per jaar (~€ 167/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.485 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1625 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~500 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Nijkerk
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Groenestraat 32 Nautena-zuid/Schulpkamp | 108 | E | € 685.000 |
+€ 35.640
4 stap(pen)
|
€ 720.640 | +€ 25.640 | |
| van Lyndenlaan 53 Hoevelaken-Overhorst | 122 | D | € 600.000 |
+€ 32.940
3 stap(pen)
|
€ 632.940 | € -62.060 | |
| Scherpencamp 16 Bruins Slotlaan/Campenbuurt | 149 | C | € 585.000 |
+€ 29.800
2 stap(pen)
|
€ 614.800 | € -80.200 | |
| Scherpencamp 51 Bruins Slotlaan/Campenbuurt | 140 | A+++ | € 597.500 | +€ 0 | € 597.500 | € -97.500 | |
| Scherpencamp 6 Bruins Slotlaan/Campenbuurt | 131 | C | € 569.000 |
+€ 26.200
2 stap(pen)
|
€ 595.200 | € -99.800 | |
| Twaalfmorgenland 7 Hoevelaken-Overhorst | 128 | B | € 575.000 |
+€ 14.080
1 stap(pen)
|
€ 589.080 | € -105.920 | |
| Julianalaan 54 Hoevelaken-Stoutenburgerlaan-Oost | 127 | C | € 535.000 |
+€ 25.400
2 stap(pen)
|
€ 560.400 | € -134.600 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| van Lyndenlaan 53 Hoevelaken-Overhorst | 122 | 4 | D | € 600.000 | € 4.918 |
| Twaalfmorgenland 7 Hoevelaken-Overhorst | 128 | 6 | B | € 575.000 | € 4.492 |
| Groenestraat 32 Nautena-zuid/Schulpkamp | 108 | 5 | E | € 685.000 | € 6.343 |
| Scherpencamp 6 Bruins Slotlaan/Campenbuurt | 131 | 6 | C | € 569.000 | € 4.344 |
| Julianalaan 54 Hoevelaken-Stoutenburgerlaan-Oost | 127 | 6 | C | € 535.000 | € 4.213 |
| Dokter van de Kolkstraat 8 Nijkerkerveen-Noord | 118 | 5 | A | € 489.000 | € 4.144 |
| Scherpencamp 51 Bruins Slotlaan/Campenbuurt | 140 | 6 | A+++ | € 597.500 | € 4.268 |
| Heinencamp 48 Bruins Slotlaan/Campenbuurt | 118 | 5 | B | € 450.000 | € 3.814 |
| Valkenhof 17 Strijland-west | 115 | 5 | B | € 460.000 | € 4.000 |
| Kompas 2 De Bogen | 119 | 6 | A | € 465.000 | € 3.908 |
| Scherpencamp 16 Bruins Slotlaan/Campenbuurt | 149 | 5 | C | € 585.000 | € 3.926 |
| Willem van Harselaarlaan 26 Corlaer | 107 | 5 | B | € 475.000 | € 4.439 |