apartment · resale
Nieuwe Damlaan 531
3119AM Schiedam · Staatsliedenbuurt · wijk Wijk 06 Nieuwland · Schiedam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 72 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ooms Schiedam/Vlaardingen (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 24 apartments in Schiedam met 50–93 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 29e percentiel (-8.3% t.o.v. mediaan van € 3.788/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Schiedam
| Inwoners | 1.455 |
|---|---|
| Dichtheid | 8466 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 250.000 deze listing 0% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 68% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06060603
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Lyceum Schravenlant — 0.16 km · 22 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS — 0.25 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Nieuwland — 0.51 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpost aan de Schie — 0.45 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Franciscus Vlietland — 0.61 km |
| OV-station | Schiedam Nieuwland — 0.39 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Lisa's Kitchen — 0.27 km · 17 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.194 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 54.348 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 72 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.800 per jaar (~€ 150/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.344 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1584 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~648 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 648 per jaar en 648 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Schiedam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toon Verheystraat 111 Van Zantenbuurt | 66 | E | € 250.000 |
+€ 8.580
2 stap(pen)
|
€ 258.580 | +€ 8.580 | |
| Willemskade 199 Eilandenbuurt | 58 | D | € 259.500 |
+€ 4.060
1 stap(pen)
|
€ 263.560 | +€ 13.560 | |
| Baan 28 Binnenstad | 60 | A+ | € 265.000 | +€ 0 | € 265.000 | +€ 15.000 | |
| Van Beverenstraat 47 Frankenland | 58 | C | € 225.000 | +€ 0 | € 225.000 | € -25.000 | |
| Vlaardingerdijk 360 Distillateursbuurt | 58 | D | € 275.000 |
+€ 4.060
1 stap(pen)
|
€ 279.060 | +€ 29.060 | |
| Burgemeester Van Haarenlaan 1352 Spieringshoek | 59 | F | € 207.500 |
+€ 10.030
3 stap(pen)
|
€ 217.530 | € -32.470 | |
| Hogenbanweg 425 Boylebuurt | 55 | F | € 275.000 |
+€ 9.350
3 stap(pen)
|
€ 284.350 | +€ 34.350 | |
| Dam 13 Brandersbuurt | 62 | F | € 195.000 |
+€ 10.540
3 stap(pen)
|
€ 205.540 | € -44.460 | |
| Swammerdamsingel 11 Marconibuurt | 76 | E | € 285.000 |
+€ 9.880
2 stap(pen)
|
€ 294.880 | +€ 44.880 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Toon Verheystraat 111 Van Zantenbuurt | 66 | 3 | E | € 250.000 | € 3.788 |
| Swammerdamsingel 11 Marconibuurt | 76 | 3 | E | € 285.000 | € 3.750 |
| Baan 28 Binnenstad | 60 | 2 | A+ | € 265.000 | € 4.417 |
| Dam 13 Brandersbuurt | 62 | 2 | F | € 195.000 | € 3.145 |
| Rembrandtlaan 107 Schildersbuurt | 77 | 3 | A | € 315.000 | € 4.091 |
| Willemskade 199 Eilandenbuurt | 58 | 2 | D | € 259.500 | € 4.474 |
| Burgemeester Van Haarenlaan 1352 Spieringshoek | 59 | 3 | F | € 207.500 | € 3.517 |
| Vlaardingerdijk 360 Distillateursbuurt | 58 | 3 | D | € 275.000 | € 4.741 |
| Van Beverenstraat 47 Frankenland | 58 | 3 | C | € 225.000 | € 3.879 |
| Hogenbanweg 425 Boylebuurt | 55 | 3 | F | € 275.000 | € 5.000 |
| Havendijk 467 Maasboulevard | 88 | 3 | G | € 300.000 | € 3.409 |
| Havendijk 277 Maasboulevard | 90 | 3 | D | € 315.000 | € 3.500 |