house · resale
In de west 14
3958GC Amerongen · Amerongen-Dorp · wijk Amerongen · Utrechtse Heuvelrug
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 146 m² |
| Perceel | 240 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Klaassen Daalmans Regiomakelaars B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 24 houses in Utrechtse Heuvelrug met 102–189 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 45e percentiel (-1.2% t.o.v. mediaan van € 5.028/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrechtse Heuvelrug
| Inwoners | 5.165 |
|---|---|
| Dichtheid | 4040 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 441.000 deze listing +64% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 36% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU15810300
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Supermarkt | Jumbo — 0.25 km |
|---|---|
| Restaurant | Solo Grillroom Snackbar Pizzeria — 0.68 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.461 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 148.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 146 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.460 per jaar (~€ 122/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.583 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1022 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~146 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrechtse Heuvelrug
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nieuwe Steeg 47 Leersum-Dorp | 152 | A | € 675.000 |
+€ 45.600
3 stap(pen)
|
€ 720.600 | € -4.400 | |
| Drift 19 Doorn-Noordwest | 122 | B | € 650.000 |
+€ 50.020
4 stap(pen)
|
€ 700.020 | € -24.980 | |
| Koenestraat 86 Amerongen-Dorp | 123 | B | € 725.000 |
+€ 50.430
4 stap(pen)
|
€ 775.430 | +€ 50.430 | |
| De Warande 63 Driebergen-Zuidwest | 130 | C | € 600.000 |
+€ 65.000
5 stap(pen)
|
€ 665.000 | € -60.000 | |
| Appelgaard 6 Doorn-Zuidoost | 134 | A | € 595.000 |
+€ 40.200
3 stap(pen)
|
€ 635.200 | € -89.800 | |
| Kastanjelaan 41 Maarn-Dorp | 115 | C | € 549.000 |
+€ 57.500
5 stap(pen)
|
€ 606.500 | € -118.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Nieuwe Steeg 47 Leersum-Dorp | 152 | 5 | A | € 675.000 | € 4.441 |
| Appelgaard 6 Doorn-Zuidoost | 134 | 5 | A | € 595.000 | € 4.440 |
| De Warande 63 Driebergen-Zuidwest | 130 | 5 | C | € 600.000 | € 4.615 |
| Amersfoortseweg 28 Maarn-Dorp | 165 | 5 | A | € 835.000 | € 5.061 |
| de Wetstein Pfisterlaan 32 Driebergen-Noord | 136 | 5 | E | € 925.000 | € 6.801 |
| Koenestraat 86 Amerongen-Dorp | 123 | 5 | B | € 725.000 | € 5.894 |
| Scholekster 41 Driebergen-West | 136 | 5 | C | € 950.000 | € 6.985 |
| Drift 19 Doorn-Noordwest | 122 | 5 | B | € 650.000 | € 5.328 |
| Kastanjelaan 41 Maarn-Dorp | 115 | 4 | C | € 549.000 | € 4.774 |
| de Wetstein Pfisterlaan 17 Driebergen-Noord | 139 | 4 | G | € 1.075.000 | € 7.734 |
| De Oude Kolk 9 Leersum-Dorp | 125 | 5 | A | € 439.000 | € 3.512 |
| Stenderland 9 Amerongen-Dorp | 178 | 5 | A | € 895.000 | € 5.028 |