Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 80 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaar Martijn Willems (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 19 apartments in Nijmegen met 56–104 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 31e percentiel (-6.6% t.o.v. mediaan van € 5.208/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Hatertseweg
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Hatertseweg 608 | 115 | E | € 525.000 | € 4.565 |
Buurt in cijfers — Nijmegen
| Inwoners | 10.160 |
|---|---|
| Dichtheid | 6716 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 296.000 deze listing +31% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 70% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02680616
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.6 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.15 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Hatert — 0.22 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Hart van Hatert — 0.2 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Canisius-Wilhelmina Ziekenhuis — 1.04 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Nijmegen Goffert — 2.09 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Meneer Vos — 0.47 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.857 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 80.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 80 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.120 per jaar (~€ 93/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.950 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~880 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~240 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Nijmegen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ganzenheuvel 18 Benedenstad | 72 | B | € 375.000 |
+€ 13.680
2 stap(pen)
|
€ 388.680 | € -320 | |
| Bloemerstraat 22 Stadscentrum | 72 | D | € 365.000 |
+€ 25.200
4 stap(pen)
|
€ 390.200 | +€ 1.200 | |
| Muldersweg 233 Neerbosch-Oost | 81 | B | € 375.000 |
+€ 15.390
2 stap(pen)
|
€ 390.390 | +€ 1.390 | |
| Priemstraat 17 Benedenstad | 56 | C | € 375.000 |
+€ 15.680
3 stap(pen)
|
€ 390.680 | +€ 1.680 | |
| St. Annastraat 255 Heijendaal | 75 | A | € 375.000 |
+€ 6.000
1 stap(pen)
|
€ 381.000 | € -8.000 | |
| Wilhelminasingel 2 Stadscentrum | 64 | A | € 400.000 |
+€ 5.120
1 stap(pen)
|
€ 405.120 | +€ 16.120 | |
| Kronenburgerplaats 31 Stadscentrum | 65 | A | € 365.000 |
+€ 5.200
1 stap(pen)
|
€ 370.200 | € -18.800 | |
| Kronenburgersingel 295 Stadscentrum | 67 | C | € 395.000 |
+€ 18.760
3 stap(pen)
|
€ 413.760 | +€ 24.760 | |
| van Spaenstraat 20 Galgenveld | 59 | A | € 420.000 |
+€ 4.720
1 stap(pen)
|
€ 424.720 | +€ 35.720 | |
| Einsteinstraat 93 Grootstal | 68 | D | € 329.000 |
+€ 23.800
4 stap(pen)
|
€ 352.800 | € -36.200 | |
| Oude Graafseweg 219 Heseveld | 80 | A | € 342.000 |
+€ 6.400
1 stap(pen)
|
€ 348.400 | € -40.600 | |
| Hugo de Grootstraat 70 Hunnerberg | 59 | B | € 334.000 |
+€ 11.210
2 stap(pen)
|
€ 345.210 | € -43.790 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Muldersweg 233 Neerbosch-Oost | 81 | 3 | B | € 375.000 | € 4.630 |
| Oude Graafseweg 219 Heseveld | 80 | 3 | A | € 342.000 | € 4.275 |
| St. Annastraat 255 Heijendaal | 75 | 3 | A | € 375.000 | € 5.000 |
| Ganzenheuvel 18 Benedenstad | 72 | 3 | B | € 375.000 | € 5.208 |
| Bloemerstraat 22 Stadscentrum | 72 | 4 | D | € 365.000 | € 5.069 |
| Kronenburgersingel 295 Stadscentrum | 67 | 3 | C | € 395.000 | € 5.896 |
| Kronenburgerplaats 31 Stadscentrum | 65 | 3 | A | € 365.000 | € 5.615 |
| Einsteinstraat 93 Grootstal | 68 | 4 | D | € 329.000 | € 4.838 |
| IJsvogelpassage 88 Biezen | 96 | 3 | A | € 439.000 | € 4.573 |
| Wilhelminasingel 2 Stadscentrum | 64 | 2 | A | € 400.000 | € 6.250 |
| Jacob Canisstraat 32 Altrade | 65 | 2 | C | € 300.000 | € 4.615 |
| van Spaenstraat 20 Galgenveld | 65 | 3 | A | € 515.000 | € 7.923 |