databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Hyacinthstraat 4

2241VT Wassenaar · Groot Deijleroord-Ter Weer · wijk Wijk 01 Noordoostelijk deel der gemeente · Wassenaar

€ 835.000
€ 4.771 / m²
175 6kamers D
Foto 1 van Hyacinthstraat 4 Foto 2 van Hyacinthstraat 4 Foto 3 van Hyacinthstraat 4 Foto 4 van Hyacinthstraat 4 Foto 5 van Hyacinthstraat 4 Foto 6 van Hyacinthstraat 4 Foto 7 van Hyacinthstraat 4 Foto 8 van Hyacinthstraat 4 Foto 9 van Hyacinthstraat 4 Foto 10 van Hyacinthstraat 4 Foto 11 van Hyacinthstraat 4 Foto 12 van Hyacinthstraat 4

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.175 m²
Perceel191 m²
Kamers6 (5 slaap)
EnergielabelD
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar i4 Housing B.V. (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 23 houses in Wassenaar met 122–227 m².

Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 39e percentiel (-2.3% t.o.v. mediaan van € 4.882/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Wassenaar

Inwoners4.700
Dichtheid5635 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.3
Gemiddelde WOZ (buurt) € 508.000 deze listing +64% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt38%
Afstand basisschool0.5 km
Afstand supermarkt1.0 km
Afstand huisarts0.7 km
Afstand kinderdagverblijf0.3 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU06290105 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Basisschool St. Jan Baptist — 0.09 km · 7 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Dol-Fijn — 0.28 km · 2 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Albert Heijn — 0.72 km · 6 totaal binnen zoekradius
Apotheek Service Apotheek Wassenaar — 1.06 km
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Stenfert — 0.51 km · 2 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis LUMC Curium — 4.32 km · 5 totaal binnen zoekradius
OV-station Voorschoten — 2.38 km · 5 totaal binnen zoekradius
Restaurant Golden Star — 0.67 km · 2 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 3.986 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 181.522 per jaar
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel D en 175 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 5.600 per jaar (~€ 467/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 4.453 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~4900 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~2100 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 2.800 per jaar en 2625 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Verbouwings-equivalente woningen in Wassenaar

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label D te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Rozenplein 9 Groot Deijleroord-Ter Weer 170 D € 830.000 +€ 0 € 830.000 € -5.000
Oostdaallaan 13 Weteringpark 142 A € 799.000 +€ 0 € 799.000 € -36.000
Paedtslaan 18 Groot Deijleroord-Ter Weer 135 A € 792.000 +€ 0 € 792.000 € -43.000
Fabritiuslaan 3 Groot Deijleroord-Ter Weer 143 A € 760.000 +€ 0 € 760.000 € -75.000
Van Polanenpark 159 Zijlwatering-haven 150 C € 700.000 +€ 0 € 700.000 € -135.000
Dominee Honderslaan 17 Dorp Wassenaar 147 B € 699.000 +€ 0 € 699.000 € -136.000
Van Cranenburchlaan 21 Groot Deijleroord-Ter Weer 139 B € 695.000 +€ 0 € 695.000 € -140.000
Oostdorperweg 50 Zijlwatering-haven 135 E € 975.000 +€ 8.100
1 stap(pen)
  • E→D: € 8.100 (vloer + dak isolatie)
€ 983.100 +€ 148.100
Violierenweg 40 Groot Deijleroord-Ter Weer 151 C € 985.000 +€ 0 € 985.000 +€ 150.000