Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 117 m² |
| Perceel | 120 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Bolthof van den Top Makelaardij en Hypotheken (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 48 houses in Ede met 81–152 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 39e percentiel (-5.4% t.o.v. mediaan van € 4.741/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Ede
| Inwoners | 3.810 |
|---|---|
| Dichtheid | 5334 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 3.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 458.000 deze listing +15% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 37% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.8 km |
| Afstand huisarts | 1.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02280403
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Vuursteen — 0.4 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 1.24 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Ziekenhuis Gelderse Vallei — 3.58 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.506 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 105.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 117 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.170 per jaar (~€ 98/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.604 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~819 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~117 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Ede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Honingklaver 13 Halderbrink | 99 | A | € 495.000 |
+€ 29.700
3 stap(pen)
|
€ 524.700 | € -300 | |
| Artemislaan 3 Klaphek | 129 | A | € 495.000 |
+€ 38.700
3 stap(pen)
|
€ 533.700 | +€ 8.700 | |
| Binnenhof 32 De Hoven | 127 | A | € 475.000 |
+€ 38.100
3 stap(pen)
|
€ 513.100 | € -11.900 | |
| Beatrixlaan 16 Beatrixpark | 92 | D | € 495.000 |
+€ 52.440
6 stap(pen)
|
€ 547.440 | +€ 22.440 | |
| Eikenlaan 34 Stationsbuurt | 92 | A | € 469.000 |
+€ 27.600
3 stap(pen)
|
€ 496.600 | € -28.400 | |
| Spoorwiel 30 Wormshoef | 118 | A | € 525.000 |
+€ 35.400
3 stap(pen)
|
€ 560.400 | +€ 35.400 | |
| Pomphuislaan 23 Enka | 120 | A | € 525.000 |
+€ 36.000
3 stap(pen)
|
€ 561.000 | +€ 36.000 | |
| Parkrand 47 De Burgen | 105 | A | € 457.500 |
+€ 31.500
3 stap(pen)
|
€ 489.000 | € -36.000 | |
| Slunterweg 17 Indische buurt | 82 | E | € 435.000 |
+€ 51.660
7 stap(pen)
|
€ 486.660 | € -38.340 | |
| Indira Gandhisingel 10 De Singels | 109 | A | € 450.000 |
+€ 32.700
3 stap(pen)
|
€ 482.700 | € -42.300 | |
| Jan Vermeerstraat 86 Elskamp | 96 | B | € 440.000 |
+€ 39.360
4 stap(pen)
|
€ 479.360 | € -45.640 | |
| Nachtegaallaan 15 Vogelbuurt | 107 | D | € 510.000 |
+€ 60.990
6 stap(pen)
|
€ 570.990 | +€ 45.990 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Pomphuislaan 23 Enka | 120 | 4 | A | € 525.000 | € 4.375 |
| Hoenwaard 35 De Venen en Zanden | 122 | 4 | A | € 585.000 | € 4.795 |
| Nachtegaallaan 15 Vogelbuurt | 107 | 4 | D | € 510.000 | € 4.766 |
| Spoorwiel 30 Wormshoef | 118 | 5 | A | € 525.000 | € 4.449 |
| Jasmijnstraat 20 Ederveen dorp | 115 | 5 | C | € 514.500 | € 4.474 |
| Feenstraweg 14 Otterlo dorp | 116 | 5 | C | € 550.000 | € 4.741 |
| Dr. Ir. Vondelingpark 71 De Parken | 122 | 4 | A | € 625.000 | € 5.123 |
| Van Anrooylaan 12 Komponistenbuurt | 108 | 5 | E | € 525.000 | € 4.861 |
| Binnenhof 32 De Hoven | 127 | 5 | A | € 475.000 | € 3.740 |
| Indira Gandhisingel 10 De Singels | 109 | 5 | A | € 450.000 | € 4.128 |
| Irenelaan 38 Beatrixpark | 108 | 4 | A+ | € 650.000 | € 6.019 |
| Enkalaan 66 Enka | 128 | 5 | A | € 575.000 | € 4.492 |