house · resale
Versproncklaan 12
1701XE Heerhugowaard · Schildersbuurt Noord · wijk Schilderswijk · Dijk en Waard
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 128 m² |
| Perceel | 166 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Dekker makelaardij o.g. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 62 houses in Dijk en Waard met 89–166 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 16e percentiel (-14.1% t.o.v. mediaan van € 3.864/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Dijk en Waard
| Inwoners | 1.555 |
|---|---|
| Dichtheid | 6363 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 349.000 deze listing +22% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 18% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19801102
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Zevensprong — 0.29 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.27 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | ACN | Apotheek Centrumwaard — 0.71 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Centrumwaard — 0.71 km |
| Ziekenhuis | Noordwest Ziekenhuisgroep — 2.33 km |
| OV-station | Heerhugowaard — 2.24 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 91.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 128 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.560 per jaar (~€ 213/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.242 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2176 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~768 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 512 per jaar en 512 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Dijk en Waard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Saffier 3 Edelstenenwijk | 125 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| A. Mauvelaan 12 Schildersbuurt Zuid | 128 | B | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Gele Varaan 14 Butterhuizen Noord | 114 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Zeeschildpad 48 Butterhuizen Noord | 110 | B | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Loodglans 40 Edelstenenwijk | 102 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Apollolaan 17 Planetenwijk | 114 | C | € 419.500 |
+€ 10.260
1 stap(pen)
|
€ 429.760 | +€ 4.760 | |
| Steigerdijk 125 Zuidwijk | 106 | A+ | € 430.000 | +€ 0 | € 430.000 | +€ 5.000 | |
| Kastanjelaan 26 Recreatiebuurt | 122 | C | € 400.000 |
+€ 10.980
1 stap(pen)
|
€ 410.980 | € -14.020 | |
| Dorpsstraat 266 Zuid-Scharwoude West | 102 | C | € 439.000 |
+€ 9.180
1 stap(pen)
|
€ 448.180 | +€ 23.180 | |
| Waterscheerling 21 Oudkarspel Zuid | 107 | B | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 25.000 | |
| van Dussenlaan 12 Heemradenbuurt | 133 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -30.000 | |
| Eroslaan 2 Planetenwijk | 116 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -30.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Saffier 3 Edelstenenwijk | 125 | 5 | A | € 425.000 | € 3.400 |
| van Dussenlaan 12 Heemradenbuurt | 133 | 5 | A | € 395.000 | € 2.970 |
| Kastanjelaan 26 Recreatiebuurt | 122 | 5 | C | € 400.000 | € 3.279 |
| Hemelboog Binnen 61 Stad van de Zon | 129 | 5 | A | € 479.500 | € 3.717 |
| Zuidwijkring 194 Zuidwijk | 134 | 5 | A | € 499.000 | € 3.724 |
| A. Mauvelaan 12 Schildersbuurt Zuid | 128 | 4 | B | € 425.000 | € 3.320 |
| Eroslaan 2 Planetenwijk | 116 | 5 | A | € 395.000 | € 3.405 |
| Kroosakker 7 Noord-Scharwoude West | 117 | 5 | A | € 475.000 | € 4.060 |
| Apollolaan 17 Planetenwijk | 114 | 5 | C | € 419.500 | € 3.680 |
| Wouwermanslaan 4 Schildersbuurt Zuid | 127 | 6 | A | € 375.000 | € 2.953 |
| J. van de Veldelaan 98 Schildersbuurt Noord | 121 | 6 | C | € 375.000 | € 3.099 |
| Koningsspil 82 Twuyverhoek en Oostwal | 127 | 5 | A+ | € 535.000 | € 4.213 |