house · resale
Winterkoning 36
1722CC Zuid-Scharwoude · Duizend Eilandenrijk Noord · wijk Zuid-Scharwoude · Dijk en Waard
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 226 m² |
| Perceel | 1250 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van de Ridder Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 13 houses in Dijk en Waard met 158–293 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 84e percentiel (+38.2% t.o.v. mediaan van € 4.721/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Dijk en Waard
| Inwoners | 875 |
|---|---|
| Dichtheid | 1013 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 899.000 deze listing +64% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 2% |
| Afstand basisschool | 1.6 km |
| Afstand supermarkt | 1.6 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19800305
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Chr. Kindcentrum Het Mozaïek — 1.1 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Vomar — 1.03 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Acdapha Apotheek Langedijk — 0.96 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Noordwest Ziekenhuisgroep — 2.16 km |
| OV-station | Heerhugowaard — 2.05 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 7.042 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 319.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 226 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 4.520 per jaar (~€ 377/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 7.419 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~3842 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1356 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 904 per jaar en 904 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Dijk en Waard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wulp 4 Duizend Eilandenrijk Noord | 176 | B | € 1.295.000 | +€ 0 | € 1.295.000 | € -180.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kerkweg 18 Buitengebied De Noord | 233 | 7 | A | € 1.100.000 | € 4.721 |
| Reiger 17 Duizend Eilandenrijk Zuid | 184 | 6 | B | € 1.150.000 | € 6.250 |
| Papegroet 6 Mayersloot Noord | 202 | 5 | A | € 895.000 | € 4.431 |
| Wulp 4 Duizend Eilandenrijk Noord | 176 | 5 | B | € 1.295.000 | € 7.358 |
| Jan Glijnisweg 117 De Draai Zuid | 178 | 6 | A+++ | € 975.000 | € 5.478 |