apartment · resale
Kattenburgerstraat 248
1018JK Amsterdam · Kattenburg · wijk Oostelijke Eilanden/Kadijken · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 103 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Jansen Smit Makelaars en Taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 237 apartments in Amsterdam met 72–133 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 39e percentiel (-7.2% t.o.v. mediaan van € 7.843/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 1.725 |
|---|---|
| Dichtheid | 19297 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 535.000 deze listing +40% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 75% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363AK02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool Oostelijke Eilanden — 0.31 km · 22 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.38 km · 35 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | De Vogel — 0.38 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk van Urk — 0.62 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 1.73 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 1.32 km · 22 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Kombuis — 0.23 km · 64 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.581 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 160.870 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 103 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.648 per jaar (~€ 137/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.718 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1339 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~412 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bogortuin 48 Java-eiland | 96 | A+ | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | € 0 | |
| Bos en Lommerweg 315 Erasmusparkbuurt-West | 89 | A | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | € 0 | |
| Krammerstraat 1 Wielingenbuurt | 93 | C | € 750.000 |
+€ 18.600
2 stap(pen)
|
€ 768.600 | +€ 18.600 | |
| Van Effenstraat 1 Bellamybuurt-Zuid | 102 | C | € 750.000 |
+€ 20.400
2 stap(pen)
|
€ 770.400 | +€ 20.400 | |
| Zeeburgerkade 48 Architectenbuurt | 106 | D | € 700.000 |
+€ 28.620
3 stap(pen)
|
€ 728.620 | € -21.380 | |
| Fraunhoferstraat 18 Middenmeer-Zuid | 112 | C | € 750.000 |
+€ 22.400
2 stap(pen)
|
€ 772.400 | +€ 22.400 | |
| Churchill-laan 17 Scheldebuurt-Oost | 92 | D | € 750.000 |
+€ 24.840
3 stap(pen)
|
€ 774.840 | +€ 24.840 | |
| Waterspiegelplein 34 GWL-terrein | 98 | A+ | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | € -25.000 | |
| Churchill-laan 197 Wielingenbuurt | 90 | C | € 775.000 |
+€ 18.000
2 stap(pen)
|
€ 793.000 | +€ 43.000 | |
| De Lierhof 71 Delflandpleinbuurt-Oost | 100 | B | € 695.000 |
+€ 11.000
1 stap(pen)
|
€ 706.000 | € -44.000 | |
| Rustenburgerdwarsstraat 2 Willibrordusbuurt | 102 | A | € 795.000 | +€ 0 | € 795.000 | +€ 45.000 | |
| Libau-eiland 65 Houthavens-West | 90 | A++ | € 795.000 | +€ 0 | € 795.000 | +€ 45.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Van Effenstraat 1 Bellamybuurt-Zuid | 102 | 4 | C | € 750.000 | € 7.353 |
| Rustenburgerdwarsstraat 2 Willibrordusbuurt | 102 | 4 | A | € 795.000 | € 7.794 |
| Burmandwarsstraat 1 Weesperzijde-Midden/Zuid | 106 | 4 | A | € 799.000 | € 7.538 |
| De Lierhof 71 Delflandpleinbuurt-Oost | 100 | 4 | B | € 695.000 | € 6.950 |
| Waterspiegelplein 34 GWL-terrein | 98 | 4 | A+ | € 725.000 | € 7.398 |
| Uiterwaardenstraat 4 Rijnbuurt-Oost | 98 | 4 | C | € 785.000 | € 8.010 |
| Paramaribostraat 105 Paramariboplein e.o. | 98 | 4 | C | € 795.000 | € 8.112 |
| Paramaribostraat 68 Paramariboplein e.o. | 98 | 4 | C | € 795.000 | € 8.112 |
| Afrikanerplein 5 Transvaalbuurt-West | 102 | 4 | D | € 835.000 | € 8.186 |
| Veeteeltstraat 23 Betondorp | 99 | 4 | C | € 685.000 | € 6.919 |
| Ferdinand Bolstraat 111 Sarphatiparkbuurt | 108 | 4 | C | € 800.000 | € 7.407 |