house · resale
Lucas van Leydenlaan 1
5056CE Berkel-Enschot · Eikenbosch · wijk Berkel-Enschot · Tilburg
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 169 m² |
| Perceel | 526 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | KIN Makelaars, Funda-topmakelaar van Brabant! (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 43 houses in Tilburg met 118–219 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 72e percentiel (+8.4% t.o.v. mediaan van € 3.956/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Tilburg
| Inwoners | 1.710 |
|---|---|
| Dichtheid | 4187 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 403.000 deze listing +80% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 22% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 1.2 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08556609
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Rennevoirt — 0.2 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | peuterplaza — 0.21 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.52 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | De Lange Stight — 0.47 km |
| Restaurant | Boerderij Denissen — 0.3 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.461 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 156.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 169 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.380 per jaar (~€ 282/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.743 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2873 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1014 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 676 per jaar en 676 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Tilburg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wielingen 27 De Blaak Noord-West | 159 | B | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | € -50.000 | |
| Lange Nieuwstraat 208 Theresia West | 195 | E | € 745.000 |
+€ 42.900
3 stap(pen)
|
€ 787.900 | +€ 62.900 | |
| Koolhovenlaan 2 Koolhoven Zuid | 191 | A | € 795.000 | +€ 0 | € 795.000 | +€ 70.000 | |
| Aa of Weerijs 104 De Blaak Zuid-West | 158 | C | € 625.000 |
+€ 14.220
1 stap(pen)
|
€ 639.220 | € -85.780 | |
| Scharwoudestraat 92 Dalem Zuid II | 153 | A+ | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € -100.000 | |
| Monseigneur Bekkersstraat 13 Rauwbraken | 139 | C | € 595.000 |
+€ 12.510
1 stap(pen)
|
€ 607.510 | € -117.490 | |
| Albionstraat 125 Bedrijventerrein Albion | 138 | C | € 595.000 |
+€ 12.420
1 stap(pen)
|
€ 607.420 | € -117.580 | |
| Daendelsstraat 19 Armhoef Noord-Oost | 126 | C | € 595.000 |
+€ 11.340
1 stap(pen)
|
€ 606.340 | € -118.660 | |
| Kasteel Rhoonhof 1 Kastelenbuurt Zuid | 166 | A | € 849.000 | +€ 0 | € 849.000 | +€ 124.000 | |
| Lobithstraat 25 Leeuwerik Oost | 124 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € -130.000 | |
| Koningsoordlaan 222 Koningsoord | 132 | A+++ | € 589.000 | +€ 0 | € 589.000 | € -136.000 | |
| Bernard Leenestraat 7 Stappegoor Zuid | 130 | A | € 585.000 | +€ 0 | € 585.000 | € -140.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Wielingen 27 De Blaak Noord-West | 159 | 5 | B | € 675.000 | € 4.245 |
| Aa of Weerijs 104 De Blaak Zuid-West | 158 | 5 | C | € 625.000 | € 3.956 |
| Kasteel Rhoonhof 1 Kastelenbuurt Zuid | 166 | 6 | A | € 849.000 | € 5.114 |
| Scharwoudestraat 92 Dalem Zuid II | 153 | 4 | A+ | € 625.000 | € 4.085 |
| Lange Nieuwstraat 208 Theresia West | 195 | 5 | E | € 745.000 | € 3.821 |
| Kwaadeindstraat 127 Nassaubuurt | 164 | 6 | A | € 545.000 | € 3.323 |
| Koolhovenlaan 2 Koolhoven Zuid | 191 | 6 | A | € 795.000 | € 4.162 |
| Waardenburgstraat 69 Witbrant West | 152 | 6 | A | € 545.000 | € 3.586 |
| Kwaadeindstraat 86 Bouwmeestersbuurt Noord | 159 | 4 | E | € 499.000 | € 3.138 |
| Dubbeldamstraat 30 Huibeven Midden | 149 | 6 | A | € 550.000 | € 3.691 |
| Monseigneur Bekkersstraat 13 Rauwbraken | 139 | 5 | C | € 595.000 | € 4.281 |
| Albionstraat 125 Bedrijventerrein Albion | 138 | 5 | C | € 595.000 | € 4.312 |