Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 81 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Schreuder Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 30 apartments in Groningen met 56–105 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 6e percentiel (-18.0% t.o.v. mediaan van € 3.762/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Groningen
| Inwoners | 6.075 |
|---|---|
| Dichtheid | 9201 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 230.000 deze listing +9% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 73% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00141002
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Bisschop Bekkersschool — 0.39 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Het Kinderparadijs — 0.75 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | SPAR — 0.54 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek De Vuursteen — 0.42 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Zorg van de Zaak — 0.08 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Universitair Medisch Centrum Groningen — 2.76 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Station Noord — 1.47 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Bernlef — 0.48 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.194 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 52.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 81 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.296 per jaar (~€ 108/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.302 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1053 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~324 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Groningen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spaanse Aakstraat 81 Selwerd | 74 | A+ | € 250.000 | +€ 0 | € 250.000 | € 0 | |
| Nassaustraat 5 Oranjebuurt | 63 | A | € 250.000 | +€ 0 | € 250.000 | € 0 | |
| Peizerweg 68 Zeeheldenbuurt | 78 | C | € 235.000 |
+€ 15.600
2 stap(pen)
|
€ 250.600 | +€ 600 | |
| Bremstraat 43 Selwerd | 73 | C | € 240.000 |
+€ 14.600
2 stap(pen)
|
€ 254.600 | +€ 4.600 | |
| Nicolaas Beetsstraat 97 De Wijert | 73 | A | € 245.000 | +€ 0 | € 245.000 | € -5.000 | |
| Multatulistraat 86 De Wijert | 61 | C | € 229.000 |
+€ 12.200
2 stap(pen)
|
€ 241.200 | € -8.800 | |
| Jorissenweg 40 Haren-Zuidoost | 60 | D | € 225.000 |
+€ 16.200
3 stap(pen)
|
€ 241.200 | € -8.800 | |
| Avondsterlaan 72 Paddepoel-Noord | 92 | B | € 250.000 |
+€ 10.120
1 stap(pen)
|
€ 260.120 | +€ 10.120 | |
| Donderslaan 94 Corpus den Hoorn | 68 | D | € 250.000 |
+€ 18.360
3 stap(pen)
|
€ 268.360 | +€ 18.360 | |
| Hoendiep 69 Kostverloren | 73 | A | € 270.000 | +€ 0 | € 270.000 | +€ 20.000 | |
| Huygensstraat 42 Grunobuurt | 75 | A | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | +€ 25.000 | |
| Vondellaan 32 De Wijert | 71 | F | € 259.000 |
+€ 26.270
5 stap(pen)
|
€ 285.270 | +€ 35.270 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Groen van Prinstererlaan 75 Coendersborg | 80 | 3 | D | € 269.500 | € 3.369 |
| Huygensstraat 42 Grunobuurt | 75 | 3 | A | € 275.000 | € 3.667 |
| S.O.J. Palmelaan 136 Hoornse Meer | 79 | 3 | C | € 299.000 | € 3.785 |
| Hoendiep 69 Kostverloren | 73 | 3 | A | € 270.000 | € 3.699 |
| Molenweg 13 Haren-Centrum | 76 | 3 | A | € 295.000 | € 3.882 |
| Peizerweg 68 Zeeheldenbuurt | 78 | 4 | C | € 235.000 | € 3.013 |
| Wagnersingel 29 Helpman | 74 | 3 | C | € 285.000 | € 3.851 |
| Vondellaan 32 De Wijert | 71 | 3 | F | € 259.000 | € 3.648 |
| Spaanse Aakstraat 81 Selwerd | 74 | 4 | A+ | € 250.000 | € 3.378 |
| Hora Siccamasingel 39 De Wijert | 71 | 3 | F | € 274.500 | € 3.866 |
| Avondsterlaan 72 Paddepoel-Noord | 92 | 3 | B | € 250.000 | € 2.717 |
| Nicolaas Beetsstraat 97 De Wijert | 73 | 4 | A | € 245.000 | € 3.356 |