apartment · resale
KNSM-laan 736
1019LS Amsterdam · KNSM-eiland · wijk Oostelijk Havengebied · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 76 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Makelaers | Amsterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 272 apartments in Amsterdam met 53–98 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 30e percentiel (-10.8% t.o.v. mediaan van € 8.112/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 2.325 |
|---|---|
| Dichtheid | 19202 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 594.000 deze listing -7% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 51% |
| Afstand basisschool | 1.3 km |
| Afstand supermarkt | 1.4 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363MA02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool de Achthoek — 0.44 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.58 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Zeeburg — 0.7 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Javaeiland — 0.63 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 2.93 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 0.99 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Paon Bali — 0.16 km · 14 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 117.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 76 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.216 per jaar (~€ 101/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.727 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~988 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~304 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Esplanade de Meer 273 Park de Meer | 82 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € 0 | |
| Eksterstraat 49 Vogelbuurt-Zuid | 81 | G | € 525.000 |
+€ 32.400
6 stap(pen)
|
€ 557.400 | +€ 7.400 | |
| Laurierstraat 55 Elandsgrachtbuurt | 69 | B | € 550.000 |
+€ 7.590
1 stap(pen)
|
€ 557.590 | +€ 7.590 | |
| Baarsjesweg 270 Paramariboplein e.o. | 73 | C | € 549.000 |
+€ 14.600
2 stap(pen)
|
€ 563.600 | +€ 13.600 | |
| Sumatraplantsoen 25 Sumatraplantsoenbuurt | 75 | C | € 550.000 |
+€ 15.000
2 stap(pen)
|
€ 565.000 | +€ 15.000 | |
| Egidiusstraat 63 Erasmusparkbuurt-West | 70 | A | € 535.000 | +€ 0 | € 535.000 | € -15.000 | |
| Nieuwe Hoogstraat 33 Zuiderkerkbuurt | 68 | B | € 560.000 |
+€ 7.480
1 stap(pen)
|
€ 567.480 | +€ 17.480 | |
| Tidorestraat 110 Sumatraplantsoenbuurt | 75 | A | € 570.000 | +€ 0 | € 570.000 | +€ 20.000 | |
| Valkhof 36 Gelderlandpleinbuurt | 79 | B | € 515.000 |
+€ 8.690
1 stap(pen)
|
€ 523.690 | € -26.310 | |
| Admiraal De Ruijterweg 315 Erasmusparkbuurt-Oost | 69 | C | € 500.000 |
+€ 13.800
2 stap(pen)
|
€ 513.800 | € -36.200 | |
| Van Speijkstraat 14 De Wester Quartier | 71 | C | € 575.000 |
+€ 14.200
2 stap(pen)
|
€ 589.200 | +€ 39.200 | |
| De Rijpgracht 39 Landlust-Zuid | 71 | D | € 575.000 |
+€ 19.170
3 stap(pen)
|
€ 594.170 | +€ 44.170 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Sumatraplantsoen 25 Sumatraplantsoenbuurt | 75 | 3 | C | € 550.000 | € 7.333 |
| Tidorestraat 110 Sumatraplantsoenbuurt | 75 | 3 | A | € 570.000 | € 7.600 |
| Baarsjesweg 270 Paramariboplein e.o. | 73 | 3 | C | € 549.000 | € 7.521 |
| Makassarstraat 126 Makassarpleinbuurt | 78 | 3 | A+ | € 600.000 | € 7.692 |
| Entrepothof 34 Entrepot-Noordwest | 79 | 3 | C | € 590.000 | € 7.468 |
| Van Speijkstraat 14 De Wester Quartier | 71 | 3 | C | € 575.000 | € 8.099 |
| Insulindeweg 926 Sumatraplantsoenbuurt | 81 | 3 | A | € 595.000 | € 7.346 |
| Ceramplein 11 Makassarpleinbuurt | 81 | 3 | A | € 595.000 | € 7.346 |
| Tuigerstraat 40 Terrasdorp | 77 | 3 | B | € 465.000 | € 6.039 |
| Esplanade de Meer 273 Park de Meer | 82 | 3 | A | € 550.000 | € 6.707 |
| Egidiusstraat 63 Erasmusparkbuurt-West | 70 | 3 | A | € 535.000 | € 7.643 |
| NDSM-straat 85 NDSM terrein | 72 | 3 | A++ | € 630.000 | € 8.750 |