apartment · newly_built
Zomerstraat 41
3131EW Vlaardingen · Vettenoordse Polder Oost · wijk Centrum · Vlaardingen
Kenmerken
| Type | apartment (newly_built) |
|---|---|
| Woonopp. | 79 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | DWE Nieuwbouw Makelaars (MZV) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 19 apartments in Vlaardingen met 55–102 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 89e percentiel (+32.6% t.o.v. mediaan van € 3.819/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Vlaardingen
| Inwoners | 5.450 |
|---|---|
| Dichtheid | 12736 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 232.000 deze listing +72% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 52% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06220102
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | VanKampen — 0.08 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.7 km |
| Supermarkt | Hoogvliet — 0.39 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Bakker — 0.36 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | (naamloos) — 1.37 km |
| Ziekenhuis | Franciscus Vlietland — 3.35 km |
| OV-station | Vlaardingen Centrum — 0.44 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Café - restaurant Proost — 0.28 km · 12 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.910 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 80.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 79 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 948 per jaar (~€ 79/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.989 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~711 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~158 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Vlaardingen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hoogstraat 30 Centrum | 94 | B | € 359.000 |
+€ 27.260
3 stap(pen)
|
€ 386.260 | € -13.740 | |
| Dijklaan 21 Centrum | 83 | C | € 335.000 |
+€ 31.540
4 stap(pen)
|
€ 366.540 | € -33.460 | |
| Philips de Goedestraat 68 Wetering | 80 | C | € 335.000 |
+€ 30.400
4 stap(pen)
|
€ 365.400 | € -34.600 | |
| Robert Schumanring 208 Loper Noord | 73 | D | € 300.000 |
+€ 32.850
5 stap(pen)
|
€ 332.850 | € -67.150 | |
| van der Waalsstraat 127 Lage Weide | 83 | C | € 300.000 |
+€ 31.540
4 stap(pen)
|
€ 331.540 | € -68.460 | |
| Valeriusstraat 38 Vettenoordse Polder Oost | 94 | C | € 295.000 |
+€ 35.720
4 stap(pen)
|
€ 330.720 | € -69.280 | |
| Schiedamseweg 242 Oostbuurt | 66 | C | € 300.000 |
+€ 25.080
4 stap(pen)
|
€ 325.080 | € -74.920 | |
| Dijklaan 27 Centrum | 79 | D | € 289.000 |
+€ 35.550
5 stap(pen)
|
€ 324.550 | € -75.450 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Dijklaan 21 Centrum | 83 | 3 | C | € 335.000 | € 4.036 |
| Philips de Goedestraat 68 Wetering | 80 | 4 | C | € 335.000 | € 4.188 |
| van der Waalsstraat 127 Lage Weide | 83 | 3 | C | € 300.000 | € 3.614 |
| Dijklaan 27 Centrum | 79 | 3 | D | € 289.000 | € 3.658 |
| Robert Schumanring 208 Loper Noord | 73 | 3 | D | € 300.000 | € 4.110 |
| Gijsbrecht van Amstelstraat 248 Wetering | 80 | 4 | C | € 289.000 | € 3.612 |
| Broekweg 27 Centrum | 73 | 4 | D | € 285.000 | € 3.904 |
| Röntgenstraat 14 Vettenoordse Polder Oost | 77 | 2 | B | € 269.000 | € 3.494 |
| Schiedamseweg 242 Oostbuurt | 66 | 3 | C | € 300.000 | € 4.545 |
| Messchaertplein 23 Vettenoordse Polder Oost | 88 | 4 | A | € 275.000 | € 3.125 |
| Hoogstraat 30 Centrum | 94 | 4 | B | € 359.000 | € 3.819 |
| dr. Schaepmanstraat 14 Centrum | 66 | 3 | C | € 275.000 | € 4.167 |